Archiwa kategorii

Nic Dla Siebie Wszystko Dla Ojczyzny

Dnia 11.04.2017r. odbyła się w Zespole Szkół w Chocianowie uroczystość rozstrzygnięcia III edycji konkursu ,, Żołnierze Wyklęci- Bohaterowie Niezłomni”. W uroczystości wziął udział poseł na sejm RP pan Krzysztof Kubów, który objął patronat nad konkursem.

Czytaj dalej Nic Dla Siebie Wszystko Dla Ojczyzny

II Stopień Olimpiady Wiedzy Technicznej już za nami

Dnia 11 stycznia 2017r. w Domu Technika NOT we Wrocławiu odbyły się zawody II stopnia XLIII Olimpiady Wiedzy Technicznej. W zawodach wzięło udział dwóch uczniów naszej szkoły tj. Kacper Golińczak i Jakub Różycki. Kacper rozwiązywał zadania w grupie mechaniczno-budowlanej, a Jakub w grupie elektryczno-elektronicznej. Uczniowie najpierw zmierzyli się z zadaniami optymalizacyjnymi, po czym przystąpili do rozwiązania zadań dla swoich grup tematycznych. Teraz czekamy na wyniki i trzymamy kciuki za naszych orłów.
Czytaj dalej II Stopień Olimpiady Wiedzy Technicznej już za nami

Agata Górak i Marek Pawłowski w etapie okręgowym IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Znamy już wyniki zmagań na etapie szkolnym w IX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej. Dwoje uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie – Agata Górak i Marek Pawłowski – zakwalifikowało się do etapu okręgowego.
Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych Czytaj dalej Agata Górak i Marek Pawłowski w etapie okręgowym IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Laureaci konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Warszawie

Dnia 8 czerwca 2016 roku laureaci konkursu historyczno-literackiego „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” udali się na 3-dniową wycieczkę do stolicy. Senator RP Pani Dorota Czudowska i Poseł na Sejm RP Pan Krzysztof Kubów objęli patronat nad konkursem i ufundowali zwycięzcom nagrodę w postaci wyjazdu.

Czytaj dalej Laureaci konkursu „Żołnierze Wyklęci – Bohaterowie Niezłomni” w Warszawie

Konkurs fotograficzny o zabytkach rozstrzygnięty

W dniu 15 czerwca 2016 r. w siedzibie Starostwa Polkowickiego odbyło się uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom Powiatowego Konkursu  Fotograficznego „Piękno w Mury Zaklęte – Zabytki Powiatu Polkowickiego” pod patronatem Starosty Polkowickiego.

Czytaj dalej Konkurs fotograficzny o zabytkach rozstrzygnięty

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem