Archiwa kategorii
Kategorie

Zwycięzcy konkursu ,,Polacy na frontach II wojny światowej” w Warszawie.

W związku z 80 rocznicą wybuchu II wojny światowej, uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie wzięli udział w konkursie historycznym,, Polacy na frontach II wojny światowej”.

Organizatorami konkursu historycznego już po raz trzeci byli: poseł  na sejm RP pan Wojciech Zubowski i senator RP  pani Dorota Czudowska. Czytaj dalej Zwycięzcy konkursu ,,Polacy na frontach II wojny światowej” w Warszawie.

 Sukcesy 2019! – H. Hagel Stypendystą Nagrody  Prezesa Rady Ministrów

Podsumowując ubiegły rok 2019 należy wspomnieć o  znaczącym sukcesie  naszego ucznia .

27 listopada 2019r. w Auli Jana Pawła II Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się wojewódzka uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów.

Czytaj dalej  Sukcesy 2019! – H. Hagel Stypendystą Nagrody  Prezesa Rady Ministrów

Piłkarska reprezentacja na drugim stopniu podium!

Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Przemkowie. Zawody rozegrano 29 września 2017 roku na boisku piłkarskim „Zametu” Przemków. Rywalizacja toczyła się wśród czterech drużyn, które rozgrywały mecze systemem każdy z każdym.

Czytaj dalej Piłkarska reprezentacja na drugim stopniu podium!

KoALa – Piotr Olszewski (3TA) najlepszy na Dolnym Śląsku

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Piotr Olszewski  z klasy 3 TA został laureatem trzeciej edycji Konkursu Kombinatoryczno-Algorytmiczno-Logicznego KoALa (2017). Konkurs jest organizowany przez Fundację Matematyków Wrocławskich. Piotr uzyskał najwyższy (ex aequo) na Dolnym Śląsku wynik w tegorocznym konkursie „KoALa” i został  zaproszony  do drużyny reprezentującej Dolny Śląsk w towarzyskim meczu z reprezentacją Wielkopolski. Mecz odbędzie się  12 VI 2017 w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Kolejni absolwenci opuścili mury szkoły

28 kwietnia w Zespole Szkół odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów Technikum. Uczestniczyło  w niej wielu zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i oczywiście uczniowie klas czwartych. Była to okazja do podziękowań, gratulacji, wspomnień i życzeń dotyczących przyszłości.

Czytaj dalej Kolejni absolwenci opuścili mury szkoły

Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

Reprezentacje, dziewcząt i chłopców, naszej szkoły z sukcesami wróciły z kolejnych międzyszkolnych zawodów w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się 5 stycznia 2017. Tym razem na etapie finału podstrefy lubińskiej nasze drużyny zajęły drugie miejsca, które kwalifikują do dalszej gry. Kolejnym etapem rozgrywek będą finały strefy legnickiej.

Czytaj dalej Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

I miejsce w konkursie razem bezpieczniej

W dniu 29 listopada 2016 roku odbyła się kolejna, XVIII  już edycja konkursu wiedzy o Policji „Razem bezpiecznej” rejonu legnickiego. 1-13 Hufiec Pracy w Przemkowie reprezentowały dwie drużyny. Pierwsza z głogowskiej grupy wychowawczej i druga drużyna z grupy chocianowskiej, w składzie: Mateusz Czapski, Patryk Biniecki oraz Jakub Mazurek. Chłopcy reprezentowali Hufiec, jak również Zespół Szkół w Chocianowie oraz zakład pracy Volkswagen Motor Polska, w którym odbywają praktyczną naukę zawodu.

Czytaj dalej I miejsce w konkursie razem bezpieczniej

Trzymamy kciuki za Agatę i Marka !!!!

W dniu 2 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Naszą szkołę, po etapie szkolnym, reprezentowali Agata Górak i Marek Pawłowski. Trzymamy kciuki i …. do zobaczenia w finale!

Czytaj dalej Trzymamy kciuki za Agatę i Marka !!!!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem