Archiwa kategorii
Kategorie

Piłkarska reprezentacja na drugim stopniu podium!

Reprezentacja naszej szkoły zajęła drugie miejsce w Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Przemkowie. Zawody rozegrano 29 września 2017 roku na boisku piłkarskim „Zametu” Przemków. Rywalizacja toczyła się wśród czterech drużyn, które rozgrywały mecze systemem każdy z każdym.

Czytaj dalej Piłkarska reprezentacja na drugim stopniu podium!

KoALa – Piotr Olszewski (3TA) najlepszy na Dolnym Śląsku

Miło nam poinformować, że uczeń naszej szkoły Piotr Olszewski  z klasy 3 TA został laureatem trzeciej edycji Konkursu Kombinatoryczno-Algorytmiczno-Logicznego KoALa (2017). Konkurs jest organizowany przez Fundację Matematyków Wrocławskich. Piotr uzyskał najwyższy (ex aequo) na Dolnym Śląsku wynik w tegorocznym konkursie „KoALa” i został  zaproszony  do drużyny reprezentującej Dolny Śląsk w towarzyskim meczu z reprezentacją Wielkopolski. Mecz odbędzie się  12 VI 2017 w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego.
Gratulujemy i trzymamy kciuki!!!

Kolejni absolwenci opuścili mury szkoły

28 kwietnia w Zespole Szkół odbyła się uroczystość pożegnania tegorocznych absolwentów Technikum. Uczestniczyło  w niej wielu zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli i oczywiście uczniowie klas czwartych. Była to okazja do podziękowań, gratulacji, wspomnień i życzeń dotyczących przyszłości.

Czytaj dalej Kolejni absolwenci opuścili mury szkoły

Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

Reprezentacje, dziewcząt i chłopców, naszej szkoły z sukcesami wróciły z kolejnych międzyszkolnych zawodów w halowej piłce nożnej. Zawody odbyły się 5 stycznia 2017. Tym razem na etapie finału podstrefy lubińskiej nasze drużyny zajęły drugie miejsca, które kwalifikują do dalszej gry. Kolejnym etapem rozgrywek będą finały strefy legnickiej.

Czytaj dalej Kolejny awans naszych piłkarek i piłkarzy !

I miejsce w konkursie razem bezpieczniej

W dniu 29 listopada 2016 roku odbyła się kolejna, XVIII  już edycja konkursu wiedzy o Policji „Razem bezpiecznej” rejonu legnickiego. 1-13 Hufiec Pracy w Przemkowie reprezentowały dwie drużyny. Pierwsza z głogowskiej grupy wychowawczej i druga drużyna z grupy chocianowskiej, w składzie: Mateusz Czapski, Patryk Biniecki oraz Jakub Mazurek. Chłopcy reprezentowali Hufiec, jak również Zespół Szkół w Chocianowie oraz zakład pracy Volkswagen Motor Polska, w którym odbywają praktyczną naukę zawodu.

Czytaj dalej I miejsce w konkursie razem bezpieczniej

Trzymamy kciuki za Agatę i Marka !!!!

W dniu 2 grudnia 2016 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Legnicy odbył się II etap Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu. Naszą szkołę, po etapie szkolnym, reprezentowali Agata Górak i Marek Pawłowski. Trzymamy kciuki i …. do zobaczenia w finale!

Czytaj dalej Trzymamy kciuki za Agatę i Marka !!!!

Agata Górak i Marek Pawłowski w etapie okręgowym IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Znamy już wyniki zmagań na etapie szkolnym w IX Ogólnopolskiej Olimpiadzie Logistycznej. Dwoje uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie – Agata Górak i Marek Pawłowski – zakwalifikowało się do etapu okręgowego.
Olimpiada została na stałe umieszczona przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w wykazie turniejów i olimpiad tematycznych Czytaj dalej Agata Górak i Marek Pawłowski w etapie okręgowym IX Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej!

Udany debiut w zawodach wioślarskich!

Niezwykle udanym występem naszych uczniów zakończyły się rozegrane 27 kwietnia 2016 roku zawody na ergometrach wioślarskich. Podwójne zwycięstwo, zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców, należy uznać za ogromny sukces tym bardziej, że nasi zawodnicy debiutowali w tego rodzaju rywalizacji.

Czytaj dalej Udany debiut w zawodach wioślarskich!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem