Archiwa kategorii

Finał strefy legnickiej w piłce ręcznej dziewcząt, kwiecień 2016

Nasze dziewczęta zaliczyły kolejny bardzo udany występ w rozgrywkach międzyszkolnych. Tym razem zajęły drugie miejsce w Finale Strefy Legnickiej (czwarty etap tych rozgrywek) w piłce ręcznej.

Czytaj dalej Finał strefy legnickiej w piłce ręcznej dziewcząt, kwiecień 2016

Agata Górak w II etapie Olimpiady Logistycznej!

Uczennica klasy 3 Technikum Logistycznego – Agata Górak, jako jedyna z Zespołu Szkół w Chocianowie, zakwalifikowała się do II etapu Olimpiady Logistycznej organizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Agacie gratulujemy dotychczasowego wyniku, trzymamy kciuki za II etap i życzymy powodzenia w finale.

Finał Strefy Legnickiej w halowej piłce nożnej – styczeń 2016

25 stycznia w Legnicy rozegrano zawody finałowe strefy legnickiej w halowej piłce nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju rywalizowała reprezentacja naszej szkoły, która zmierzyła się w pierwszym meczu półfinałowym z gospodarzami rozgrywek. Do wyłonienia zwycięzcy konieczne było przeprowadzenie serii rzutów karnych, ponieważ po zakończeniu meczu w regulaminowym czasie wynik był remisowy (3:3).

Czytaj dalej Finał Strefy Legnickiej w halowej piłce nożnej – styczeń 2016

Nasze piłkarki trzecie w Finale Strefy Legnickiej!

Zespół Szkół w Chocianowie był gospodarzem, rozegranych 20 stycznia, Finałowych Zawodów Strefy Legnickiej w halowej piłce nożnej dziewcząt. Do rywalizacji przystąpiły cztery drużyny, które rozegrały mecze półfinałowe i finałowe. Spotkanie zakończyło się zdobyciem trzeciego miejsca przez naszą drużynę.

Czytaj dalej Nasze piłkarki trzecie w Finale Strefy Legnickiej!

Kolejne awanse naszych drużyn piłkarskich!

Zarówno dziewczęta, jak i chłopcy, reprezentujący naszą szkołę w międzyszkolnych rozgrywkach halowej piłki nożnej, uzyskali awans do kolejnego etapu rozgrywek.

W zmaganiach w ramach półfinałów strefy legnickiej chłopcy, grający 7 stycznia w Lubinie, zajęli drugie miejsce a dziewczęta, dzień później w Górze, były bezkonkurencyjne zajmując miejsce pierwsze. Tym samym nasi zawodnicy zapewnili sobie udział w rozgrywkach finałowych strefy legnickiej, które odbędą się 20 stycznia w Chocianowie (dziewczęta) i 25 stycznia w Legnicy (chłopcy).

Czytaj dalej Kolejne awanse naszych drużyn piłkarskich!

Agata Górak stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Stypendium Prezesa Rady Ministrów przyznaje się uczniom za wybitne osiągnięcia w nauce.

Stypendystką Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2015/2016 została Agata Górak, uczennica klasy 3 Technikum Logistycznego. Agata uzyskała wzorową ocenę z zachowania i średnią ocen za wyniki w nauce na poziomie 5,43.

Czytaj dalej Agata Górak stypendystką Prezesa Rady Ministrów

Nasz absolwent – Łukasz Gleszczyński – jednym z najlepszych na świecie absolwentów nauki zawodu

Pracownik Volkswagen Motor Polska Łukasz Gleszczyński został uhonorowany nagrodą „Best Apprentice Award“ jako jeden z najlepszych na świecie absolwentów nauki zawodu w liczącym ponad 600.000 pracowników koncernie Volkswagen.

Czytaj dalej Nasz absolwent – Łukasz Gleszczyński – jednym z najlepszych na świecie absolwentów nauki zawodu

Joanna Durkacz w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – gratulujemy!

Uczennica klasy trzeciej Technikum Logistycznego – Joanna Durkacz, po przeprowadzonym szkolnym etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej, zakwalifikowała się do II etapu okręgowego, który odbędzie się dnia 1 grudnia 2015 roku. Olimpiada organizowana jest już po raz 8 przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.

Czytaj dalej Joanna Durkacz w II etapie Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej – gratulujemy!

Piotr Lepianka radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego!

W dniu 8 października 2015 r. już po raz trzeci młodzież z powiatu polkowickiego spotkała się w starostwie na wyborach kandydatów do Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego. Nowym radnym reprezentującym powiat polkowicki w obradach sejmiku został Piotr Lepianka, który uzyskał przeważającą ilość głosów, pokonując przy tym Marcina Tatarynowicza. Jest to wielka duma dla Zespołu Szkół w Chocianowie ponieważ oba mandaty powiatu polkowickiego trafiły do uczniów naszej szkoły!

Czytaj dalej Piotr Lepianka radnym Młodzieżowego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem