Category Archives
Kategorie

W depresji nie jesteś sam 

Dzięki dobrej współpracy Zespołu Szkół w Chocianowie z Centrum Formacji Rodziny w Lubinie dnia 17.10.2022r. w naszej szkole odbyły się warsztaty dla uczniów. Zajęcia prowadziła pani Anna Ślęczek – psycholog, psychoterapeuta, pedagog. Współorganizatorem ze strony szkoły była pani Beata Rolska- pedagog, neurologopeda. Zajęcia przeprowadzono w w ramach szkolnej akcji „Październik miesiącem zdrowia psychicznego”. Poruszano tematy jak radzić sobie ze smutkiem i przygnębieniem oraz gdzie szukać pomocy w przypadku myśli samobójczych moich lub kolegi/ koleżanki.

Continue reading W depresji nie jesteś sam 

III Tydzień Walki Z Depresją

23 lutego przypada Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Centrum Formacji Rodziny im. Jana Pawła II w Lubinie oraz Głogowskie Stowarzyszenie Otwarte Drzwi wraz z partnerem KGHM Polska Miedź S.A zapraszają do obchodów tego dnia poprzez udział w III Tygodniu Walki Z Depresją, w dniach 21- 27 lutego 2022 Continue reading III Tydzień Walki Z Depresją

1 grudnia Światowy Dzień AIDS

Z okazji Światowego Dnia Walki z AIDS odbyły się w naszej szkole działania ukierunkowane na  zwrócenie uwagi na problem zakażeń HIV/AIDS oraz profilaktykę w tym zakresie. Celem szkolnej akcji było także wykazanie się solidarnością w stosunku do ludźmi dotkniętymi tą chorobą.

Continue reading 1 grudnia Światowy Dzień AIDS

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem