Archiwa kategorii

Wolontariusze z ZS na Life Festiwal Oświęcim 2017!!!

Uczniowie Zespołu Szkół, w roli wolontariuszy, wspierali organizacyjnie siódmą edycję Tauron LFO. Ta pacyfistyczna impreza, jak nazywa ją jej pomysłodawca i jeden z głównych organizatorów Darek Maciborek z RMF FM, to kilkudniowe święto ŻYCIA – POKOJU – MUZYKI. W trzy dni odbywa się wiele wydarzeń które mają promować i wspierać idee festiwalu.

Czytaj dalej Wolontariusze z ZS na Life Festiwal Oświęcim 2017!!!

Akcja pomocy bezdomnym zwierzętom

Przez 2 tygodnie uczniowie klasy 2 A wraz z wychowawcą, panią Jowitą Greń – Janas, kupowali karmę dla kotów i psów oraz zbierali nieużywane koce, ręczniki i tym podobne. Wszystko to w celu wsparcia wolontariuszy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i uczestniczenia w Roku Wolontariatu, bo tak właśnie nazwany został przez Ministerstwo Edukacji Narodowej obecny rok szkolny.

Czytaj dalej Akcja pomocy bezdomnym zwierzętom

Polała się krew w Zespole Szkół w Chocianowie!

17 lutego 2016 r. w Zespole Szkół w Chocianowie po raz kolejny przeprowadzono akcję krwiodawstwa.

Nasza młodzież jest świadoma, że krew jest niezbędna dla chorych dzieci i dorosłych, dla pacjentów oczekujących na zabieg chirurgiczny, ofiar wypadków i przewlekle chorych. Dzięki swojej postawie sprawili, że będzie ona dostępna dla potrzebujących.

Czytaj dalej Polała się krew w Zespole Szkół w Chocianowie!

24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Drodzy uczniowie, z okazji 24. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zwracam się do Was z prośbą, w imieniu całego Sztabu WOŚP w Chocianowie, o pomoc i zaangażowanie w tym wydarzeniu.

Prośba dotyczy zbiórki rzeczy i artykułów, które mogą zostać zlicytowane lub wylosowane w loterii fantowej.

Czytaj dalej 24. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Za nami Szkolny Kiermasz Świąteczny 2015

Wielkim sukcesem zakończył się Szkolny Kiermasz Świąteczny, którego celem było integrowanie środowiska uczniowskiego Zespołu Szkół w Chocianowie oraz zbiórka środków na pomoc dla uczniów znajdujących się w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej. Uczniowie zaangażowani w akcję zebrali ponad 1700 zł!

Czytaj dalej Za nami Szkolny Kiermasz Świąteczny 2015

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem