Archiwa kategorii

Podsumowanie akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Zespół Szkół w Chocianowie przyłączył się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu”, organizowanej przez Polski Komitet Narodowy Narodów Zjednoczonych Na Rzecz Dzieci – Unicef. W  naszej szkole w dniach od 02.03.2015 do 13.03.2015 r. odbyła się zbiórka pieniędzy, które następnie zostały przekazane na zakup żywności terapeutycznej oraz sprzętu medycznego.

Czytaj dalej Podsumowanie akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Przyłącz się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

Zespół Szkół w Chocianowie przyłącza się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!” organizowanej przez Polski Komitet Narodowy Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci-UNICEF.
Tym samym w naszej szkole w dniach 02.03.2015-13.03.2014r. odbędzie się zbiórka pieniędzy, które następnie zostaną przekazane na zakup żywności terapeutycznej oraz sprzętu medycznego.

Czytaj dalej Przyłącz się do akcji „Nie pozwól mi umrzeć z głodu!”

I Ty możesz uratować komuś życie!

22 października 2014 r. w Zespole Szkół w Chocianowie odbył się Dzień Dawcy Szpiku, zorganizowany przez fundację DKMS Polska. W tym dniu zgłosiły się osoby chętne do niesienia pomocy chorym na białaczkę. Szczególne zainteresowanie wykazali uczniowie Zespołu Szkół, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice naszych uczniów.

Czytaj dalej I Ty możesz uratować komuś życie!

Paczka Dla Polskiego Kombatanta Na Kresach, 2013

Zespół Szkół w Chocianowie bierze udział w II edycji akcji „Paczka Dla Polskiego Kombatanta Na Kresach”. Serdecznie zapraszamy do pomocy Polakom żyjącym na kresach. W większości to rodacy wypędzeni z ojczystej ziemi. Będzie im niezmiernie miło ze świadomością, że o nich pamiętamy.
Do dnia 17 grudnia 2013 roku możliwe jest podarowanie paczek naszym kombatantom.

Czytaj dalej Paczka Dla Polskiego Kombatanta Na Kresach, 2013

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem