Archiwa kategorii

Mistrzostwo Dolnego Śląska dla Zespołu Szkół w Chocianowie

Reprezentacja dziewcząt Zespołu Szkół w Chocianowie, po ubiegłorocznym drugim miejscu, ponownie okazała się najlepszą drużyną Dolnego Śląska w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju finałowym z udziałem czterech najlepszych drużyn naszego województwa, nasze dziewczęta jako jedyne wygrały wszystkie swoje mecze i pewnie wywalczyły pierwsze miejsce. Zespół Szkół w Chocianowie był też jedyną drużyną, która zakończyła zawody z czystym kontem straconych bramek. Był to efekt niezwykłej koncentracji zawodniczek i perfekcyjnej grze formacji defensywnej z bardzo dobrze dysponowaną tego dnia bramkarką. Potwierdzeniem tego był wybór, naszej bramkarki, Agnieszki Woźniak najlepszą zawodniczką turnieju finałowego.

Czytaj dalej Mistrzostwo Dolnego Śląska dla Zespołu Szkół w Chocianowie

Dzień Edukacji Narodowej 2013

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodziliśmy w piątek 11.10.2013. Na uroczystości  z okazji święta nauczycieli, pedagogów i pracowników naszej szkoły mieliśmy okazję, aby przypomnieć o roli tych wszystkich, którzy pełnią niezwykle ważną funkcję w życiu młodych ludzi – są przewodnikami, ujawniają pasje, odkrywają i pomagają poznawać świat, inspirują i motywują do podejmowania wyzwań.

Czytaj dalej Dzień Edukacji Narodowej 2013

XII Dzień Olimpijczyka

To chyba tylko przypadek, ale podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy to podczas XI Dnia Olimpijczyka gościliśmy jedenaścioro olimpijczyków, tak i tym razem te liczby szły w parze. Podczas XII Dnia Olimpijczyka gościliśmy czternaścioro sportowców w tym dwanaścioro olimpijczyków.

Czytaj dalej XII Dzień Olimpijczyka

Dzień Sportu Szkoły 2013

Uczniowie z aż 17 klas przystąpili do rywalizacji w ramach tegorocznego Dnia Sportu Szkoły. Zawody, już tradycyjnie, otworzył dyrektor szkoły pan Andrzej Wojtkowiak witając wszystkich zebranych na terenach rekreacyjnych przyległych do hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej Dzień Sportu Szkoły 2013

Uczestniczymy w projekcie Leonardo da Vinci

Kolejny raz Zespół Szkół w Chocianowie wygrał projekt wyjazdu na staże zagraniczne w ramach programu Leonardo da Vinci „Uczenie się przez całe życie”. Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji dokonała oceny w konkursie 2013 i nasz projekt o nazwie „Praktyka zagraniczna szansą na zdobycie pracy” autorstwa p. M. Tarasiuk został przez Narodową Agencję Programu „Uczenie się przez całe życie” – Leonardo da Vinci zatwierdzony do realizacji. Tym razem kwota dofinansowania wynosi aż 105 408,00 Euro.

Czytaj dalej Uczestniczymy w projekcie Leonardo da Vinci

Uroczyste otwarcie pracowni zawodowych w Zespole Szkół w Chocianowie

Pracownia Automatyzacji i Robotyzacji Procesów Mechatronicznych powstała w wyniku adaptacji pomieszczeń po nieczynnej stołówce i kuchni szkolnej. W pomieszczeniach tych wykonano generalny remont polegający na wymianie instalacji elektrycznej, wymianie podłóg, remoncie ścian oraz zainstalowano klimatyzację i rolety zewnętrzne.

Czytaj dalej Uroczyste otwarcie pracowni zawodowych w Zespole Szkół w Chocianowie

Zespół Szkół w TVP1

Powiat polkowicki jest wyróżniającym się samorządem pod względem działalności ekologicznej. Świadczy o tym kilkukrotne uzyskanie tytułu Laureata Narodowego Programu Ekologicznego „Przyjaźni Środowisku”. W wyróżnieniach tych jest również wkład Zespołu Szkół w Chocianowie, który dzięki współpracy ze Starostwem Powiatowym, realizuje szeroką działalność edukacji ekologicznej.

Czytaj dalej Zespół Szkół w TVP1

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem