Archiwa kategorii

XIII Dzień Olimpijczyka

Po raz trzynasty uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie, oraz uczniowie pozostałych chocianowskich szkół, mieli okazję spotkać się z wielkimi sportowcami na tradycyjnym Dniu Olimpijczyka szkoły. Uroczystość przeprowadzono 26 września 2014 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie.

Czytaj dalej XIII Dzień Olimpijczyka

Francja 2014 – Festiwal Europa

W dniach od 29 kwietnia do 6 maja 12 osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół w Chocianowie (Karolina Bałabuch,  Aleksandra Dziechciarz, Agnieszka Krzeszowska, Gabriela Potyszka, Weronika Weryszko, Krystian Kaśków, Paweł Krowiak, Bożydar Łasisz, Łukasz Piwowar, Amadeusz Tuszkiewicz, Wiktor Żelichowski) wraz z nauczycielem p. Beatą Rolską uczestniczyła w wyjeździe na Festival Europa.

Czytaj dalej Francja 2014 – Festiwal Europa

Paulina Szklarz w finale Olimpiady Budowlanej MWSLiT we Wrocławiu

Paulina Szklarz, uczennica kl. IV Technikum Logistycznego, jako jedna z nielicznych reprezentantów Zespołu Szkół wzięła udział w Olimpiadzie Budowlanej zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Z sukcesem przebrnęła przez dwa pierwsze etapy konkursu. Przed nią ostatni „pojedynek”, który odbędzie się dnia 25 marca 2014 roku w siedzibie uczelni.

Czytaj dalej Paulina Szklarz w finale Olimpiady Budowlanej MWSLiT we Wrocławiu

Ferie z Lego Technics i Mindstorms w Zespole Szkół w Chocianowie

Podczas ferii zimowych w pracowni technikum mechatronicznego Zespołu Szkół w Chocianowie zostały zorganizowane warsztaty dla dzieci z klasy „0” Przedszkola Miejskiego w Chocianowie. Zajęcia te zostały przygotowane i poprowadzone przez mgr inż. Macieja Piotrowskiego nauczyciela przedmiotów zawodowych wraz z uczniami klas I TA, II TB i III TA technikum mechatronicznego.

Czytaj dalej Ferie z Lego Technics i Mindstorms w Zespole Szkół w Chocianowie

Mistrzostwo Dolnego Śląska dla Zespołu Szkół w Chocianowie

Reprezentacja dziewcząt Zespołu Szkół w Chocianowie, po ubiegłorocznym drugim miejscu, ponownie okazała się najlepszą drużyną Dolnego Śląska w halowej piłce nożnej szkół ponadgimnazjalnych. W turnieju finałowym z udziałem czterech najlepszych drużyn naszego województwa, nasze dziewczęta jako jedyne wygrały wszystkie swoje mecze i pewnie wywalczyły pierwsze miejsce. Zespół Szkół w Chocianowie był też jedyną drużyną, która zakończyła zawody z czystym kontem straconych bramek. Był to efekt niezwykłej koncentracji zawodniczek i perfekcyjnej grze formacji defensywnej z bardzo dobrze dysponowaną tego dnia bramkarką. Potwierdzeniem tego był wybór, naszej bramkarki, Agnieszki Woźniak najlepszą zawodniczką turnieju finałowego.

Czytaj dalej Mistrzostwo Dolnego Śląska dla Zespołu Szkół w Chocianowie

Dzień Edukacji Narodowej 2013

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodziliśmy w piątek 11.10.2013. Na uroczystości  z okazji święta nauczycieli, pedagogów i pracowników naszej szkoły mieliśmy okazję, aby przypomnieć o roli tych wszystkich, którzy pełnią niezwykle ważną funkcję w życiu młodych ludzi – są przewodnikami, ujawniają pasje, odkrywają i pomagają poznawać świat, inspirują i motywują do podejmowania wyzwań.

Czytaj dalej Dzień Edukacji Narodowej 2013

XII Dzień Olimpijczyka

To chyba tylko przypadek, ale podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy to podczas XI Dnia Olimpijczyka gościliśmy jedenaścioro olimpijczyków, tak i tym razem te liczby szły w parze. Podczas XII Dnia Olimpijczyka gościliśmy czternaścioro sportowców w tym dwanaścioro olimpijczyków.

Czytaj dalej XII Dzień Olimpijczyka

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem