Artykuły
W tym archiwum znajdziesz wszystkie wpisy posiadające galerię.

Lokalne szlaki turystyczne. Rajd rowerowy – 09.2017

W dniach 7 – 8 września 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Aktywna turystyka w zgodzie z naturą. Rajd rowerowy”. Wzięło w nich udział  dziewiętnastu uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 2 TA. Warsztat miał charakter rajdu rowerowego. Zajęcia zrealizowane w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017. Program dofinansowany przez Powiat Polkowicki. Warsztat wsparty merytorycznie i finansowo przez Nadleśnictwo Złotoryja.

Czytaj dalej Lokalne szlaki turystyczne. Rajd rowerowy – 09.2017

Otwarcie 10 Światowych Igrzysk Sportowych (20.07.2017)

Osiemnastoosobowa grupa Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie wzięła udział w Ceremonii Otwarcia 10. Światowych Igrzysk Sportowych – The World Games Wrocław 2017. Jest to impreza sportowa rozgrywana co cztery lata (rok po Igrzyskach Olimpijskich) a rywalizacja toczy się w nieolimpijskich dyscyplinach sportowych.

Czytaj dalej Otwarcie 10 Światowych Igrzysk Sportowych (20.07.2017)

Wolontariusze z ZS na Life Festiwal Oświęcim 2017!!!

Uczniowie Zespołu Szkół, w roli wolontariuszy, wspierali organizacyjnie siódmą edycję Tauron LFO. Ta pacyfistyczna impreza, jak nazywa ją jej pomysłodawca i jeden z głównych organizatorów Darek Maciborek z RMF FM, to kilkudniowe święto ŻYCIA – POKOJU – MUZYKI. W trzy dni odbywa się wiele wydarzeń które mają promować i wspierać idee festiwalu.

Czytaj dalej Wolontariusze z ZS na Life Festiwal Oświęcim 2017!!!

Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego – 2017

Dnia 14 czerwca 2017 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego”, realizowane w ramach Szkolnego Programu Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” 2017. Program współfinansowany przez Powiat Polkowicki. W warsztatach udział wzięło piętnastu uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 2TA. Czytaj dalej Przyroda Rudawskiego Parku Krajobrazowego – 2017

VII Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska

Dwudziestoosobowa delegacja Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie, w skład której weszli uczniowie wszystkich chocianowskich szkół (Szkoły Podstawowej, Gimnazjum i Zespołu Szkół), wzięła udział w VII Pikniku Olimpijskim Wrocławia i Dolnego Śląska, który odbył się 11 czerwca 2017 roku na terenie Wrocławskiego Toru Wyścigów  Konnych Partynice. Czytaj dalej VII Piknik Olimpijski Wrocławia i Dolnego Śląska

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem