Artykuły
W tym archiwum znajdziesz wszystkie wpisy posiadające galerię.

Dzień Edukacji Narodowej 2013

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodziliśmy w piątek 11.10.2013. Na uroczystości  z okazji święta nauczycieli, pedagogów i pracowników naszej szkoły mieliśmy okazję, aby przypomnieć o roli tych wszystkich, którzy pełnią niezwykle ważną funkcję w życiu młodych ludzi – są przewodnikami, ujawniają pasje, odkrywają i pomagają poznawać świat, inspirują i motywują do podejmowania wyzwań.

Czytaj dalej Dzień Edukacji Narodowej 2013

Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie, październik 2013

„Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie” Warsztaty realizowane w ramach Szkolnego Programy Edukacji Ekologicznej „Ja i moje środowisko” w II półroczu 2013. Program finansowany przez Powiat Polkowicki.

Czytaj dalej Problemy gospodarki leśnej w naszym regionie, październik 2013

Ekologia na terenie powiatu polkowickiego, październik 2013

Warsztaty odbyły się w dniu 7 października 2013 roku. Wzięło w nich udział trzynaście uczennic Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 3 TT. Warsztat przeprowadzony został na obiektach Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej Sp. z o. o. w Polkowicach. Warsztaty zatytułowane „Ścieżka edukacyjna PGM” prowadziła pani Katarzyna Szczerbanowicz specjalista ds. ochrony środowisk wspierało ją też troje innych specjalistów, pracowników Przedsiębiorstwa Gospodarki Miejskiej w Polkowicach.

Czytaj dalej Ekologia na terenie powiatu polkowickiego, październik 2013

Lokalne szlaki turystyczne – rajd rowerowy, październik 2013

Warsztaty odbyły się w dniach 3-4 października 2013 roku. Wzięło  w nich udział trzynaścioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 4 TL. Warsztat miał charakter rajdu rowerowego.

Czytaj dalej Lokalne szlaki turystyczne – rajd rowerowy, październik 2013

„Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości”

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej stawia wiele wyzwań, aby łatwiej w przyszłości było podjąć tę decyzję piętnastoosobowa grupa uczniów Technikum Logistycznego uczestniczy w projekcie Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości. Jest to projekt realizowany na podstawie Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) we współpracy w Fundacją „Wrzosowa Kraina” w Chocianowie. Czytaj dalej „Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości”

XII Dzień Olimpijczyka

To chyba tylko przypadek, ale podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy to podczas XI Dnia Olimpijczyka gościliśmy jedenaścioro olimpijczyków, tak i tym razem te liczby szły w parze. Podczas XII Dnia Olimpijczyka gościliśmy czternaścioro sportowców w tym dwanaścioro olimpijczyków.

Czytaj dalej XII Dzień Olimpijczyka

Dbamy o czystość zbiorników wodnych 2013

Warsztaty odbyły się dniu 25 września 2013 roku. Wzięło w nich udział piętnaścioro uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 4 TL. Warsztat przeprowadzony został na terenach zbiorników wodnych przy ulicy Spacerowej w Chocianowie.

Czytaj dalej Dbamy o czystość zbiorników wodnych 2013

Przygotowanie szkoły do selektywnej zbiórki odpadów, wrzesień 2013

Warsztaty odbyły się dnia 19 września 2013. Wzięło w nich udział około 250 uczniów z dwunastu klas naszej szkoły. Warsztat był jednocześnie finałem szkolnej akcji zbierania surowców wtórnych, która trwała od początku bieżącego roku szkolnego. Finał składał się z dwóch części, pierwsza to liczenie zebranych przez młodzież surowców wtórnych, natomiast druga część miała charakter konkursu wiedzy.

Czytaj dalej Przygotowanie szkoły do selektywnej zbiórki odpadów, wrzesień 2013

Kolejny sezon staży zagranicznych

Uczniowie kierunku Technik Obsługi Turystycznej już po raz kolejny mieli możliwość odbywania staży zagranicznych w renomowanych hotelach i zakładach gastronomicznych. Zespół Szkół w Chocianowie umożliwia uczniom wyjazdy na kilkumiesięczne staże zagraniczne do takich krajów jak: Francja, Austria, Włochy, Hiszpania.

Czytaj dalej Kolejny sezon staży zagranicznych

Środowisko przyrodnicze Karkonoskiego Parku Narodowego

W dniu 24 czerwca 2013 roku odbyły się warsztaty edukacji ekologicznej pn. „Środowisko przyrodnicze Karkonoskiego Parku Narodowego”. W warsztatach udział wzięło czternastu uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie, z klasy 2 TA. Warsztaty przeprowadzone zostały na terenach Karkonoskiego Parku Narodowego oraz Szklarskiej Poręby.

Czytaj dalej Środowisko przyrodnicze Karkonoskiego Parku Narodowego

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem