PROJEKT MOBILNOŚCI EDUKACYJNEJ 2023
„Europejski system szkolenia zawodowego dla dolnośląskiego rzemiosła”
Patronat KGHM
Rozwiń skrzydła w Brose Sitech
Zawodowo kształcimy mechatroników!
Matura próbna z operonem- harmonogram przebiegu 21.11-23.11.2017
21.11.2017 /WTOREK/ JĘZYK POLSKI -170 min. godz. 9.00-11.50 | ||
Poziom podstawowy | ||
Klasa IV TA– s.206 | 2l.- godz. 9.00-9.55 | M. Wojtkowiak |
3l – godz. 9.55-10.40 | M. Wojtkowiak | |
4l – godz. 10.40-11.50 | M. Wojtkowiak | |
Klasa IV TB – s.209 | 2l.- godz. 9.00-9.55 | J. Ślipko |
3l – godz. 9.55-10.40 | J. Ślipko | |
4l – godz. 10.40-11.50 | J. Ślipko | |
Klasa IV TTL –s. 203 | 2l – godz. 9.00-9.55 | J. Knutelska |
3l – godz. 9.55-10.40 | R. Gniewek | |
4l – godz. 10.40-11.50 | J. Greń-Janas | |
Klasa IV TT – s. 208 | 2l – godz. 9.00-9.55 | D. Krowiak |
3l – godz. 9.55-10.40 | D. Krowiak | |
4l – godz. 10.40-11.50 | D. Krowiak |
22.11.2017 /ŚRODA/ MATEMATYKA -170 min./godz..9.00-11.50 | ||
Poziom podstawowy | ||
Klasa IV TA- s.208 | 2l. – godz. 9.00-9.55 | A. Muc |
3l – godz. 9.55-10.40 | Z. Józefkiewicz | |
4l – godz. 10.40-11.50 | Z. Józefkiewicz | |
Klasa IV TB – s.206 | 2l. – godz. 9.00-9.55 | J. Ślipko |
3l – godz. 9.55-10.40 | J. Urban-Łabiak | |
4l – godz. 10.40-11.50 | M. Staranowicz | |
Klasa IV TTL –s. 209 | 2l.- godz. 9.00-9.55 | A. Hruszowiec |
3l – godz. 9.55-10.40 | A. Hruszowiec | |
4l – godz. 10.40-11.50 | A. Druzga | |
Klasa IV TT – s. 203 | 2l.- godz. 9.00-9.55 | A. Świętoń |
3l – godz. 9.55-10.40 | A. Świętoń | |
4l – godz. 10.40-11.50 | A. Świętoń |
23.11.2017/ czwartek/ -JĘZYKI OBCE/ JĘZYK ANGIELSKI | ||
Poziom podstawowy – 120 min 9.00-11.00 | ||
Klasa IV TA- s.208 | 2l. – godz. 9.00-9.55 | A.Muc |
3l – godz. 9.55-10.40 | A.Muc | |
4l – godz. 10.40-11.50 | A.Muc | |
Klasa IV TB/ IV TT – s.203 | 2l. – godz. 9.00-9.55 | K. Mroczko |
3l – godz. 9.55-10.40 | D. Krowiak | |
4l – godz. 10.40-11.50 | I. Podolski | |
Klasa IV TTL –s. 209 | 2l.- godz. 9.00-9.55 | A. Kręgiel |
3l – godz. 9.55-10.40 | A. Łuczkowiec-Waśko | |
4l – godz. 10.40-11.50 | A. Łuczkowiec-Waśko | |
Poziom rozszerzony godz. 11.50-14.20 Grupa międzyoddziałowa – czas trwania 150 min. |
||
sala 209 | 5l. godz. 11.50-12.40 | A. Kręgiel |
6l. godz. 12.40-13.35 | A. Kręgiel | |
7l godz. 13.35-14.20 | A. Kręgiel |
JĘZYK NIEMIECKI Poziom podstawowy 9.00-11.00 Grupa międzyoddziałowa – czas trwania 120 min. |
||
s. 206 | 2l. – godz. 9.00-9.55 | J.Urban-Łabiak |
3l – godz. 9.55-10.40 | J.Urban-Łabiak | |
4l – godz. 10.40-11.50 | J.Urban-Łabiak |