Logo: Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie

Cztery drużyny rywalizowały w ósmym Turnieju Piłki Siatkowej w Chocianowie. Zawody rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, co oznaczało konieczność rozegrania sześciu meczy. Najlepszą drużyną tegorocznej edycji Turnieju okazali się zawodnicy reprezentujący CHOFUM Chocianów, którzy wygrali wszystkie swoje spotkania tracąc przy tym tylko jednego seta. Zobacz wyniki szczegółowe.

Reprezentanci naszej szkoły zajęli czwarte miejsce, grając w składzie: Paweł Świerzko, Bartosz Wierzbicki, Mateusz Leszki, Paweł Oskroba, Kacper Jedynak, Kacper Golińczak, Kamil Bender.

Na zakończenie zawodów wręczono pamiątkowe nagrody w formie pucharów i dyplomów.

Turniej odbył się 5 listopada 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie. Organizatorami zawodów byli: Zespół Szkół w Chocianowie oraz Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie.