Archiwa kategorii

„Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości”

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej stawia wiele wyzwań, aby łatwiej w przyszłości było podjąć tę decyzję piętnastoosobowa grupa uczniów Technikum Logistycznego uczestniczy w projekcie Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości. Jest to projekt realizowany na podstawie Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (FIO) we współpracy w Fundacją „Wrzosowa Kraina” w Chocianowie. Czytaj dalej „Młodzi Liderzy Przedsiębiorczości”

Logistyczne Zajęcia Praktyczne

Baner: Międzynarodowa Wyższa Szkoła Logistyki i Transportu we Wrocławiu

W grudniu 2012 roku trzydziestoosobowa grupa uczniów technikum logistycznego Zespołu Szkół w Chocianowie uczestniczyła w zajęciach praktycznych w wyspecjalizowanych ośrodkach akademickich dla uczniów szkół zawodowych województwa dolnośląskiego w branży Logistyczno-Spedycyjno-Transportowej. Zajęcia odbywały się w Międzynarodowej Wyższej Szkole Logistyki i Transportu we Wrocławiu.

Czytaj dalej Logistyczne Zajęcia Praktyczne

Ola Piechocińska w finale Olimpiady Logistycznej

Uczennica kl. II Technikum Logistycznego Aleksandra Piechocińska jako jedna z nielicznych reprezentantów Zespołu Szkół wzięła udział w Olimpiadzie Logistycznej zorganizowanej przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu. Z sukcesem przebrnęła przez dwa pierwsze etapy konkursu. Przed nią ostatni „pojedynek”, który odbędzie się dn. 15 czerwca w siedzibie uczelni.

Czytaj dalej Ola Piechocińska w finale Olimpiady Logistycznej

Logistycy w Poznaniu

W dniach 31.05.2012 – 02.06.2012 uczniowie technikum logistycznego uczestniczyli w wycieczce dydaktycznej organizowanej w ramach programu Modernizacja Szkolnictwa Zawodowego na Dolnym Śląsku II dla branży  logistyczno-spedycyjno-transportowej. Zajęcia odbywały się w Centrum Edukacji Ustawicznej i Praktycznej w Poznaniu.

Czytaj dalej Logistycy w Poznaniu

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem