Archiwa kategorii

InnoTrans Berlin 2014

Dnia 26 września 2014 roku trzydziestoosobowa grupa uczniów Technikum Logistycznego i Mechatronicznego Zespołu Szkół w Chocianowie uczestniczyła w największych na świecie targach poświęconych przede wszystkim transportowi szynowemu. Udział w targach był możliwy dzięki realizacji przez Zespół Szkół w Chocianowie projektu „Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Czytaj dalej InnoTrans Berlin 2014

Z wizytą w „Ferrum”

11 września 2014 uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie – klas Technikum Logistycznego oraz Technikum Mechatronicznego wraz z opiekunami – panem Dyrektorem Andrzejem Wojtkowiakiem, panią Anną Druzga  i panią Bernadettą Jasińską uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej, której celem było poznanie tajników funkcjonowania firmy „FERRUM” w Chojnowie.

Czytaj dalej Z wizytą w „Ferrum”

Mechatronicy w Lipsku na Targach Samochodowych AMI

W dniu 02.06.2014r. grupa 45 uczniów klas pierwszych i drugich technikum mechatronicznego pod opieka czterech wychowawców, uczestniczyła w Międzynarodowych Targach Samochodowych AMI w Lipsku.

Czytaj dalej Mechatronicy w Lipsku na Targach Samochodowych AMI

Technikum mechatronicze i obsługi turystycznej na stażach zagranicznych w Lipsku i w Sewilli

Już po raz siódmy młodzież z Zespołu Szkól w Chocianowie uczestniczyła w stażach zagranicznych w ramach projektu Europejskiego Funduszu Społecznego – Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na zasadach Programu Leonardo da Vinci będącego częścią Programu „Uczenie się przez całe życie”.

Czytaj dalej Technikum mechatronicze i obsługi turystycznej na stażach zagranicznych w Lipsku i w Sewilli

Logistycy i mechatronicy w Krakowie

W dniach 17 i 18 października 2013 roku uczniowie klas: I TL, IV TL oraz III A, I TA i  II TA wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Krakowa, zorganizowanej w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Czytaj dalej Logistycy i mechatronicy w Krakowie

Ranking uczniów wytypowanych do wyjazdu na staż

Zespół przygotowujący projekt w składzie: Małgorzata Tarasiuk, Wojciech Wróbel i Andrzej Wojtkowiak, opracował już listę uczniów, którzy będą odbywali staż w ramach projektu systemowego „Staże i praktyki zagraniczne dla osób kształcących się i szkolących zawodowo” w ramach działania 3.4.2 POKL realizowanego na zasadach Programu Leonardo da Vinci. Grupa 45 uczestników Projektu o nazwie „Praktyka zagraniczna szansą na zdobycie pracy” została wyselekcjonowana na podstawie kryteriów przyjętych przez Zespół.

Czytaj dalej Ranking uczniów wytypowanych do wyjazdu na staż

Wycieczka do Krakowa

W dniach od 10.06.2013 do 12.06.2013 klasa II TB wraz z opiekunami , panią Joanną Ślipko i panem Zdzisławem Mazurem uczestniczyła w trzydniowej wycieczce do Krakowa. Uczniowie zwiedzili w Krakowie: Kościół Mariacki z ołtarzem Wita Stwosza, Rynek Główny, Wawel- Katedrę, Dzwon Zygmunt, Groby Królewskie. Odwiedzili także  kopalnię soli w Wieliczce, Centrum Jana Pawła II, Łagiewniki. W trzecim dniu zwiedzali obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau.

Czytaj dalej Wycieczka do Krakowa

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem