Category Archives
Kategorie

Rozwiń skrzydła w Sitech

Interesujesz się branżą motoryzacyjną? Jesteś zorientowany w dziedzinie nowoczesnych technologii stosowanych w samochodach? Brose Sitech Sp. z o.o. otwiera przed Tobą ciekawe perspektywy startu zawodowego.
Wiedzę zdobytą w Zespole Szkół w Chocianowie możesz utrwalić i stosować podczas odbywania praktyk w naszym przedsiębiorstwie. Oferujemy przygotowanie zawodowe w zawodzie mechatronik.

Continue reading Rozwiń skrzydła w Sitech

Zawodowo kształcimy mechatroników!

Volkswagen Motor Polska Polkowice Sp. z o.o.  – to wieloletni strategiczny Patron Zespołu Szkół w kształceniu zawodowym o specjalności mechatronicznej. Umowa o współpracy z firmą została zawarta w 2004r. Rokrocznie firma obejmowała swoim patronatem do roku 2017  klasę Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie monter mechatronik , a obecnie od roku 2018 klasę Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie mechatronik.

Continue reading Zawodowo kształcimy mechatroników!

Byliśmy na kręgielni

Dnia 12 grudnia br. uczniowie klasy I a wraz z wychowawczynią J. Urban-Łabiak udali się na kręgielnię „Bowling” do Lubina. Część młodzieży po raz pierwszy grała w prawdziwe kręgle. Początkowe rzuty kulą były trochę niezdarne, lecz z każdą następną kolejką chłopcy nabierali wprawy, a na tablicy pojawiały się kolejne zdobyte punkty. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Dwie godziny gry szybko minęły i po wyczerpujących rozgrywkach udaliśmy się do gmachu Ratusza miejskiego by tam zwiedzić Muzeum Historyczne i poznać historię regionu. Continue reading Byliśmy na kręgielni

Nauka przez zabawę – integrujemy się

W dniu 12.10.2018 roku skoro świt, grupa wychowawcza z 1-13 HP Przemków – uczniowie Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Szkoły Branżowej I Stopnia z Zespołu Szkół w Chocianowie, wspólnie z wychowawcami Martą Dołęga Sendyk oraz Danutą Ługowik, wyruszyła szukać przygód. Naszym celem była Zielona Góra i atrakcje z tym związane.

Continue reading Nauka przez zabawę – integrujemy się

Udział Przemkowskiej Drużyny W Manewrach Wojskowo-Ratowniczo-Gaśniczych

24.05.2017 roku drużyna 1-13 Hufca Pracy w Przemkowie w składzie: Paweł Malec, Kacper Barwiński, Daniel Kowalski i Kacper Choma, wzięła udział w VII Młodzieżowych Manewrach Wojskowo- Ratowniczo- Gaśniczych w Górze. Chłopcy są uczniami klasy II Zespołu Szkół  w Chocianowie oraz pracownikami młodocianymi firmy VW Motor Polska.

Continue reading Udział Przemkowskiej Drużyny W Manewrach Wojskowo-Ratowniczo-Gaśniczych

Przygotowania do manewrów

11.05.2017 roku uczestnicy Hufca Pracy w Przemkowie będący uczniami klasy II ZSZ  w Chocianowie, kształcącymi się w zawodzie monter mechatronik, odbyli szkolenie  w Ochotniczej Straży Pożarnej w Chocianowie. Spotkanie zostało zorganizowane w związku  z przygotowaniami do VII Młodzieżowych Manewrów Wojskowo-Ratowniczo-Gaśniczych, które już niebawem odbędą się w Górze. Chłopcy zostali przygotowani do konkurencji strażackich zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Continue reading Przygotowania do manewrów

Ratownicy Młodociani

27.04.2017 roku w Głogowskim Parku Saperów odbyły się XXV Ogólnopolskie Mistrzostwa Pierwszej Pomocy Polskiego Czerwonego Krzyża. W etapie rejonowym wystartowało jedenaście pięcioosobowych drużyn, w tym drużyna 1-13 Hufca Pracy. Paweł Malec, Kacper Choma, Patryk Bakieszczuk, Kacper Barwiński i Daniel Kowalski to uczniowie klasy II ZS w Chocianowie i pracownicy młodociani firmy VW Motor Polska.

Continue reading Ratownicy Młodociani

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem