Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na dzisiaj, 27 maja 2022

Nauczyciel: Anna Świętoń
Lekcje: 1-2 Klasa: 3 TAP Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Anna Łuczkowiec-Waśko - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 3 TLG Zastępstwo: → Lidia Mazur za 7 l. s. 209
Lekcja: 5 Klasa: 3 AP Zastępstwo: klasa na wycieczce
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: → Julita Śledź za 7 l. s. 209
Lekcja: 7 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Bożena Wiszniewska
Lekcja: 3 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Krystyna Zborowska s. 102
Lekcja: 5 Klasa: 2 TTL Zastępstwo: → Nadzieja Guzowska za 6 l.
Lekcja: 6 Klasa: 2 TTL Zastępstwo: grupa 1 → Wojciech Wróbel s.201 za 7 l.; grupa 2 → Agnieszka Malik-Demiańczuk za 7 l.
Lekcja: 8 Klasa: 1 B Zastępstwo: zajęcia dydaktyczne wyrównawcze odwołane
Nauczyciel: Dorota Krowiak
Lekcje: 1-2 Klasa: 3 TLP Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Julita Śledź za 6 l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → ks. Marcin Giemzik za 7 l. s. 208
Lekcja: 7 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Bernarda Jasińska za 6 l.
Nauczyciel: Joanna Ślipko
Lekcje: 1-2 Klasa: 3 TAG Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: → Dorota Dziekan
Lekcja: 5 Klasa: 3 TAG Zastępstwo: grupa 1 do domu, grupa 2 → Ireneusz Podolski za 7l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Małgorzata Światłoń
Lekcje: 3-4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Daniel Dłużniakiewicz
Lekcja: 5 Klasa: 3 TTP Zastępstwo: dz. → Robert Stachowskiza 7 l. s. 12
Lekcja: 6 Klasa: 3 TAG Zastępstwo: grupa 1 do domu; grupa 2 → Ireneusz Podolski za 8 l.
Nauczyciel: Piotr Machoń
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 B Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 A Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 4 Klasa: 3 AP Zastępstwo: oddział na wycieczce
Lekcja: 5 Klasa: 3 TTP Zastępstwo: chł. → Robert Stachowski za 7 l. s. 12
Lekcja: 5 Klasa: 3 TBP Zastępstwo: → Daniel Dłużniakiewicz
Lekcje: 6-7 Klasa: 3 AP Zastępstwo: oddział na wycieczce
Nauczyciel: Renata Łukaszewska
Lekcja: 2 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Krystyna Zborowska dor. zaw. s. 102
Lekcja: 3 Klasa: 3 TAG Zastępstwo: grupa 1 → Krystyna Zborowska s. 102
Lekcja: 4 Klasa: 3 TLP Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Malik-Demiańczuk proc. mag. s. 111
Lekcja: 5 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Tarasiuk za 8 l. s. 215
Nauczyciel: ks. Adam Jarząbek
Lekcja: 5 Klasa: 2 A Zastępstwo: do domu
Lekcja: 6 Klasa: 3 TTP Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: do domu