Zastępstwa w dniu:


Ciesz się wolnym dniem!

Zastępstwa na jutro, 23 września 2019

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 2 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTG Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lis s. 203
Lekcja: 6 Klasa: 2 TT Zastępstwo: → Joanna Urban-Łabiak s.111
Lekcja: 7 Klasa: 2 TT Zastępstwo: → Irena Ściskała s.203
Lekcja: 8 Klasa: 4 TT Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Bernarda Jasińska
Lekcja: 1 Klasa: 3 TA Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Nowak s. 104
Lekcja: 4 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc s. 118
Lekcja: 5 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: → Anna Gurgul - czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 1 AG Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Bożena Wiszniewska
Lekcja: 5 Klasa: 4 TL Zastępstwo: → Anna Druzga za 9 l.
Nauczyciel: Joanna Ślipko
Lekcja: 2 Klasa: 1 AG Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Anna Druzga s. 110
Lekcja: 5 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: → Irena Ściskała za 7 l. s. 118
Lekcja: 6 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Tarasiuk
Lekcja: 5 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc s.217
Nauczyciel: Renata Łukaszewska
Lekcja: 1 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 BG Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 2 Klasa: 1 BG Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek za 7 l.
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Kręgiel za 7 l. s. 102
Lekcja: 5 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Kręgiel za 1 l. s. 102
Lekcja: 7 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 8 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Zdzisław Mazur
Lekcja: 1 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lis za 1 l.
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTG Zastępstwo: → Irena Ściskała za 2 l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: → Irena Ściskała za 5 l. s. 217
Lekcja: 5 Klasa: 1 AP Zastępstwo: → Krzysztof Jóźwiak za 7 l. s. 217
Lekcja: 5 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: → Lidia Mazur za 6 l. s. 12
Lekcja: 6 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: do domu
Lekcja: 6 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: ks. Marcin Giemzik
Lekcja: 4 Klasa: 1 AP Zastępstwo: → Nadzieja Guzowska s. 11 za 3 l.