Zastępstwa w dniu:

Zastępstwa na piątek 8 grudnia 2017

Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 2 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 3 TT Zastępstwo: → Renata Łukaszewska s. 102
Lekcje: 5-7 Klasa: 2 TL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Beata Rolska
Lekcja: 2 Klasa: 2 TT Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Jowita Greń-Janas
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Jowita Greń-Janas
Nauczyciel: Ireneusz Podolski
Lekcja: 1 Klasa: 4 TB Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 4 TB Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 4 TB Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski za 1 l.
Lekcja: 4 Klasa: 3 TA Zastępstwo: → Anna Świętoń za 7 l.
Lekcje: 5-6 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 4 TB Zastępstwo: grupa 1 → Maciej Piotrowski
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 1 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek za 1 l.
Lekcja: 3 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 2 → Renata Gniewek za 5 l.
Lekcja: 4 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 → J. Urban-Łabiak za 1 l.
Nauczyciel: Wojciech Wróbel
Lekcja: 1 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 1 → Krystyna Zborowska d.z. s. 213
Lekcja: 5 Klasa: 3 TT Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Ewa Swaciak za 7 l.
Lekcje: 7-8 Klasa: 3 TT Zastępstwo: do domu
Lekcja: 9 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcja: 1 Klasa: 2 TL Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:00
Lekcja: 3 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcja: 4 Klasa: 2 TL Zastępstwo: do domu
Lekcja: 5 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: do domu
Lekcje: 6-7 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Bożena Wiszniewska
Lekcja: 2 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Krystyna Zborowska za 1 l.
Nauczyciel: Joanna Knutelska
Lekcja: 1 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 2 TL Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 1 → J. Urban-Łabiak za 5 l. s. 102
Nauczyciel: Piotr Machoń
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 B Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Małgorzata Światłoń-Szydełko
Lekcja: 4 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Krystyna Zborowska s. 213
Lekcja: 4 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → Krystyna Zborowska s. 213
Lekcje: 5-6 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Zdzisław Mazur
Lekcja: 3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Krystyna Zborowska za 7 l.
Lekcja: 4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lis s. 203
Lekcja: 5 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Anna Świętońza 6 l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TL Zastępstwo: do domu
Wydrukuj