Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na czwartek 15 lutego 2018

Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcja: 1 Klasa: 2 A Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 2 TA Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 1 → J. Urban-Łabiak
Nauczyciel: Beata Rolska
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Ślipko za5l.
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Joanna Ślipko za 5l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 → Renata Łukaszewska za 7l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Światłoń-Szydełko za 7l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 6 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Maciej Piotrowski
Lekcje: 5-8 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Ireneusz Podolski
Nauczyciel: Małgorzata Tarasiuk
Lekcje: 1-3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Kręgiel za9l.
Lekcja: 5 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → J. Urban-Łabiak za8l.
Lekcja: 6 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 6 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Piotr Machoń
Lekcja: 1 Klasa: 1 TL Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 1 Klasa: 1 B Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 A Zastępstwo: grupa 2 → Renata Łukaszewska za1l.
Lekcja: 4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 → J. Urban-Łabiak za9l.
Lekcja: 5 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcje: 6-7 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Renata Gniewek
Lekcja: 2 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 2 → Wojciech Wróbel za5l.
Lekcja: 3 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 3 TT Zastępstwo: → Dorota Krowiak za 7l.
Nauczyciel: Zdzisław Mazur
Lekcja: 2 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Lidia Mazur za6l.
Lekcja: 3 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Lidia Mazur za2l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: na godzinę 11:50
Lekcje: 5-6 Klasa: 1 TL Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane

Zastępstwa na środę 14 lutego 2018

Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TL Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 → Edyta Wróblewska-Lis za 7 l.
Nauczyciel: Ireneusz Podolski
Lekcje: 1-3 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 1 → Maciej Piotrowski
Lekcje: 4-6 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 3 A Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 A Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 1 A Zastępstwo: grupa 2 → Renata Łukaszewska
Lekcje: 5-6 Klasa: 3 A Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Małgorzata Tarasiuk
Lekcje: 1-2 Klasa: 3 A Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 → Edyta Wróblewska-Lis za 7 l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 → Mieczysław Staranowicz za 5 l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 i grupa 1 → Irena Ściskała za 8l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcje: 7-9 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Piotr Machoń
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 B Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 3 A Zastępstwo: → Lidia Mazur za 4 l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Hruszowiec za 6 l.
Lekcja: 6 Klasa: 2 B Zastępstwo: grupa 2 → Renata Łukaszewska za 7l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Irena Ściskała
Lekcje: 7-8 Klasa: 1 B Zastępstwo: do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 1 TL Zastępstwo: do domu

Zastępstwa na wtorek 13 lutego 2018

Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Mieczysław Staranowicz za 5l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 A Zastępstwo: → Ewa Swaciak za6l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Zdzisław Mazur za 7l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 8 Klasa: 2 TA Zastępstwo: do domu
Lekcja: 9 Klasa: 1 TL Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcje: 6-7 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Dorota Krowiak
Lekcja: 2 Klasa: 4 TT Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Hruszowiec za 6l.
Lekcja: 4 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 → Mieczysław Staranowicz za 6l.
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcja: 3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 → Anna Świętoń za 6l. s.208
Lekcja: 4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcje: 5-6 Klasa: 1 A Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 13:35
Lekcja: 7 Klasa: 3 A Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 1 Klasa: 2 TA Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Agnieszka Muc za 8l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TA Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Maciej Piotrowski
Lekcje: 1-4 Klasa: 3 A Zastępstwo: grupa 2 → Ireneusz Podolski
Lekcje: 5-7 Klasa: 2 A Zastępstwo: grupa 2 → Ireneusz Podolski
Nauczyciel: Małgorzata Tarasiuk
Lekcja: 2 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Lidia Mazur za 7l.
Lekcja: 3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 → Anna Świętoń za 6l. s.208
Lekcja: 4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcje: 5-7 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Małgorzata Światłoń-Szydełko
Lekcja: 7 Klasa: 4 TA Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Renata Łukaszewska
Lekcja: 1 Klasa: 4 TT Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Lekcja: 2 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Hruszowiec za 7l.
Lekcja: 3 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc za7l.
Lekcja: 4 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 11:50
Lekcja: 5 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Zdzisław Mazur za 7l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 do domu