Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na środę 18 kwietnia 2018

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 4 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 → Wojciech Wróbel
Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → Dorota Krowiak
Lekcja: 3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Nauczyciel: Anna Świętoń
Lekcja: 1 Klasa: 3 TT Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 1 Klasa: 1 TL Zastępstwo: naucz. ind. - → Irena Ściskała za 2l.
Lekcja: 2 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Irena Ściskała za 8 l.
Lekcja: 3 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: dz. → Ewelina Kulesza za 1l.
Lekcja: 3 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: chł - na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 2 B Zastępstwo: → Dorota Krowiak
Lekcja: 5 Klasa: 3 TA Zastępstwo: → Joanna Ślipko za 7l
Lekcja: 6 Klasa: 3 TA Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Beata Rolska
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Krystyna Zborowska - doradztwo zawodowe
Lekcja: 7 Klasa: 2 TT Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: J. Urban-Łabiak
Lekcja: 1 Klasa: 4 TB Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 B Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Zdzisław Mazur za 4l.
Lekcja: 4 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 5 Klasa: 4 TA Zastępstwo: → Agnieszka Muc za 8l.
Lekcja: 6 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Nauczyciel: Krzysztof Smardzewski
Lekcja: 4 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Krystyna Zborowska - doradztwo zawodowe
Lekcja: 6 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: → Wojciech Wróbel za 7l.
Lekcja: 7 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Kręgiel za 8l.
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 1 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Wojciech Wróbel za 1l.
Lekcja: 3 Klasa: 2 TL Zastępstwo: Bożena Wiszniewska → Wojciech Wróbel za 6l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Tarasiuk za 6l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 → Renata Gniewek za 6l.
Lekcja: 6 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 6 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lis za 7l.

Zastępstwa na wtorek 17 kwietnia 2018

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 2 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Mieczysław Staranowicz za 1 l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Zdzisław Mazur za 7 l.
Lekcja: 5 Klasa: 2 TT Zastępstwo: czytelnia
Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Zdzisław Mazur za 7 l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 A Zastępstwo: → Ewa Swaciak za 6 l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → J. Urban-Łabiak
Lekcja: 8 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Dorota Krowiak - j. polski
Lekcja: 9 Klasa: 1 TL Zastępstwo: naucz. ind. - odwołane

Zastępstwa na poniedziałek 16 kwietnia 2018

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 1 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Wojciech Wróbel za 1l.
Lekcja: 3 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 2 czytelnia
Lekcja: 3 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Światłoń-Szydełko za 6l.
Lekcja: 7 Klasa: 3 TT Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcja: 5 Klasa: 3 A Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski
Lekcja: 5 Klasa: 3 A Zastępstwo: grupa 1 → Ireneusz Podolski
Lekcja: 6 Klasa: 2 A Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcja: 5 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Małgorzata Wojtkowiak za 6l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → Joanna Ślipko za 7l. s. 110
Lekcja: 7 Klasa: 2 TL Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 8 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: nauczanie indywidualne - → Joanna Knutelska za 5l.
Nauczyciel: Bożena Wiszniewska
Lekcja: 2 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Joanna Knutelska za 8l.
Nauczyciel: Krzysztof Smardzewski
Lekcja: 2 Klasa: 3 TA Zastępstwo: → Anna Świętoń za 8 l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: → Anna Świętoń za 6 l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 B Zastępstwo: → Dorota Krowiak za 7 l .
Lekcja: 6 Klasa: 3 B Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Tarasiuk za 9 l.
Lekcja: 7 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 8 Klasa: 3 B Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Małgorzata Tarasiuk
Lekcja: 3 Klasa: 3 A Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 3 A Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski
Lekcja: 4 Klasa: 3 A Zastępstwo: grupa 1 → Ireneusz Podolski