Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na czwartek 19 kwietnia 2018

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 1 Klasa: 2 TT Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 dzew. - do domu, chł. - - czytelnia
Nauczyciel: Agnieszka Muc
Lekcje: 1-2 Klasa: 4 TT Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 2 → Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lis za 6l.
Lekcja: 5 Klasa: 4 TB Zastępstwo: na godzinę 12:45
Lekcje: 6-7 Klasa: 4 TA Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcja: 1 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Dorota Krowiak
Lekcje: 1-2 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Maciej Piotrowski za 7 i 8 l.
Lekcja: 3 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lis za 7l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Lidia Mazur za 7l.
Nauczyciel: Ireneusz Podolski
Lekcje: 2-4 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: na godzinę 11:50
Lekcje: 5-6 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Maciej Piotrowski
Lekcje: 7-8 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Maciej Piotrowski za 1,2 l.
Nauczyciel: J. Urban-Łabiak
Lekcja: 1 Klasa: 4 TA Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → Renata Gniewek za 3l.
Lekcja: 3 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: nauczanie indywidualne - czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 1 → Anna Druzga za 6l.
Lekcja: 6 Klasa: 4 TB Zastępstwo: → Anna Świętoń za 4l.
Lekcje: 7-8 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Jarosław Mołodyński
Lekcje: 2-3 Klasa: 3 TT Zastępstwo: chł. - - czytelnia
Lekcje: 2-3 Klasa: 3 TA Zastępstwo: na godzinę 10:55
Nauczyciel: Joanna Knutelska
Lekcja: 1 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Lekcje: 2-3 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → Anna Druzga za 8l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 2 → Anna Druzga za 6l.
Lekcja: 6 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Anna Druzga za 7l.
Nauczyciel: Katarzyna Mroczko
Lekcja: 1 Klasa: 2 TL Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcje: 2-3 Klasa: 4 TB Zastępstwo: na godzinę 10:55
Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 1 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: → Joanna Ślipko za 5l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Krzysztof Smardzewski
Lekcja: 5 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: chł. - → Piotr Machoń za 7l.
Nauczyciel: Małgorzata Światłoń-Szydełko
Lekcja: 1 Klasa: 1 TL Zastępstwo: gr. dz. - na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 A Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 4 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Maciej Piotrowski za 6l.
Lekcja: 5 Klasa: 4 TT Zastępstwo: do domu
Lekcje: 6-7 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: dz.. - do domu

Zastępstwa na środę 18 kwietnia 2018

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 4 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 → Wojciech Wróbel
Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → Dorota Krowiak
Lekcja: 3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Nauczyciel: Anna Świętoń
Lekcja: 1 Klasa: 3 TT Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 1 Klasa: 1 TL Zastępstwo: naucz. ind. - → Irena Ściskała za 2l.
Lekcja: 2 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Irena Ściskała za 8 l.
Lekcja: 3 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: dz. → Ewelina Kulesza za 1l.
Lekcja: 3 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: chł - na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 2 B Zastępstwo: → Dorota Krowiak
Lekcja: 5 Klasa: 3 TA Zastępstwo: → Joanna Ślipko za 7l
Lekcja: 6 Klasa: 3 TA Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Beata Rolska
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Krystyna Zborowska - doradztwo zawodowe
Lekcja: 7 Klasa: 2 TT Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: J. Urban-Łabiak
Lekcja: 1 Klasa: 4 TB Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 B Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Zdzisław Mazur za 4l.
Lekcja: 4 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 5 Klasa: 4 TA Zastępstwo: → Agnieszka Muc za 8l.
Lekcja: 6 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Nauczyciel: Krzysztof Smardzewski
Lekcja: 4 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Krystyna Zborowska - doradztwo zawodowe
Lekcja: 6 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: → Wojciech Wróbel za 7l.
Lekcja: 7 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 4 TTL Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Kręgiel za 8l.
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 1 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Wojciech Wróbel za 1l.
Lekcja: 3 Klasa: 2 TL Zastępstwo: Bożena Wiszniewska → Wojciech Wróbel za 6l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Tarasiuk za 6l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 → Renata Gniewek za 6l.
Lekcja: 6 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 6 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lis za 7l.

Zastępstwa na wtorek 17 kwietnia 2018

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 2 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Mieczysław Staranowicz za 1 l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Zdzisław Mazur za 7 l.
Lekcja: 5 Klasa: 2 TT Zastępstwo: czytelnia
Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Zdzisław Mazur za 7 l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 A Zastępstwo: → Ewa Swaciak za 6 l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → J. Urban-Łabiak
Lekcja: 8 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Dorota Krowiak - j. polski
Lekcja: 9 Klasa: 1 TL Zastępstwo: naucz. ind. - odwołane