Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na piątek 18 maja 2018

Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 3 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 5 Klasa: 3 TT Zastępstwo: do domu
Lekcja: 6 Klasa: 2 TL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcja: 3 Klasa: 1 TL Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: → Zdzisław Mazur za 5l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu, grupa 2 → Małgorzata Tarasiuk za 7l.
Lekcje: 5-6 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 → Lidia Mazur za 8l.
Nauczyciel: Beata Rolska
Lekcja: 3 Klasa: 2 TT Zastępstwo: na godzinę 10:55
Lekcja: 6 Klasa: 1 A Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Dorota Krowiak
Lekcja: 4 Klasa: 2 TT Zastępstwo: → Wojciech Wróbel za 1l.
Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 1 Klasa: 1 TA Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TL Zastępstwo: → Zdzisław Mazur 6l. s.213
Lekcja: 5 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lis
Nauczyciel: Małgorzata Wojtkowiak
Lekcja: 1 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 2 TT Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 4 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Anna Świętoń za 6l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Andrzej Wojtkowiak za 7l.
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 3 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: grupa 2 → Lidia Mazur za 7l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Piotr Machoń
Lekcja: 2 Klasa: 1 B Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 1 A Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 11:50
Lekcja: 5 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 → Lidia Mazur za 8l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 → Ewelina Kulesza

Zastępstwa na czwartek 17 maja 2018

Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcje: 4-5 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Agnieszka Kręgiel za 6l. i 8l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TL Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 2 TL Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Nauczyciel: Dorota Krowiak
Lekcja: 2 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 → Renata Gniewek za 1l.
Lekcja: 3 Klasa: 2 TT Zastępstwo: → Lidia Mazur za 6l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Tarasiuk za 2l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 TT Zastępstwo: → Anna Świętoń za 7l.
Lekcja: 6 Klasa: 3 TT Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Joanna Ślipko
Lekcja: 1 Klasa: 3 TT Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TTM Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50, grupa 1 → Agnieszka Hruszowiec za 1l.
Lekcja: 3 Klasa: 1 TL Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Nauczyciel: Małgorzata Wojtkowiak
Lekcja: 5 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Lidia Mazur za 8l.
Lekcja: 6 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: → Krystyna Zborowska za 8l.
Lekcja: 7 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 2 Klasa: 1 TL Zastępstwo: grupa 1 → J. Urban-Łabiak za 5l.
Lekcja: 3 Klasa: 3 TLM Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Lekcja: 4 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 3 TA Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 3 TA Zastępstwo: → Krystyna Zborowska d.z.