Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na czwartek 27 września 2018

Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 1 Klasa: 4TLM Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Nauczyciel: Małgorzata Tarasiuk
Lekcje: 1-2 Klasa: 2TTM Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Zdzisław Mazur
Lekcje: 5-7 Klasa: 1TLM Zastępstwo: do domu
Lekcje: 8-9 Klasa: 4TLM Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Wojciech Wróbel
Lekcja: 1 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 2 Klasa: 2TTM Zastępstwo: → Agnieszka Kręgiel za 1 lekcję
Lekcja: 3 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 4 Klasa: 1 TT Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 2TTM Zastępstwo: czytelnia
Lekcje: 6-8 Klasa: 4 TT Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: ks. Adam Jarząbek
Lekcja: 3 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 4 Klasa: 1TLM Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 5 Klasa: 1 B Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 4 TA Zastępstwo: → Anna Świętoń
Lekcja: 8 Klasa: 4 TA Zastępstwo: → Maciej Piotrowski i → Ireneusz Podolski
Lekcja: 8 Klasa: 1 B Zastępstwo: → A. Jaskuła

Zastępstwa na środę 26 września 2018

Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 4 Klasa: 1 B Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 1TLM Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 7 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 14:25, grupa 2 → E. Dominiczak
Nauczyciel: Wojciech Wróbel
Lekcja: 1 Klasa: 4 TT Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 3 TT Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TT Zastępstwo: → Lidia Mazur
Lekcje: 4-5 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 3 TT Zastępstwo: gr. chł. - czytelnia, gr. dz. do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 4 TT Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: ks. Adam Jarząbek
Lekcja: 4 Klasa: 2 A Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 6 Klasa: 4 TA Zastępstwo: → Joanna Ślipko
Lekcja: 7 Klasa: 1TLM Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek , grupa 2 - czytelnia

Zastępstwa na wtorek 25 września 2018

Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcja: 1 Klasa: 3 TL Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 4 Klasa: 1TLM Zastępstwo: czytelnia
Lekcje: 6-8 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Lidia Mazur
Lekcja: 9 Klasa: 1TLM Zastępstwo: → E. Dominiczak
Nauczyciel: Ireneusz Podolski
Lekcje: 1-2 Klasa: 4 TA Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcje: 6-8 Klasa: 3 A Zastępstwo: p. J. Cierniak
Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 3 Klasa: 2 A Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 4TLM Zastępstwo: → Agnieszka Muc
Nauczyciel: Maciej Piotrowski
Lekcje: 1-2 Klasa: 4 TA Zastępstwo: na godzinę 9:50
Nauczyciel: Małgorzata Tarasiuk
Lekcje: 1-2 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 → Zdzisław Mazur
Lekcja: 4 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 → Zdzisław Mazur
Lekcja: 5 Klasa: 1TLM Zastępstwo: → Renata Łukaszewska
Lekcje: 7-8 Klasa: 1 TA Zastępstwo: do domu
Lekcja: 9 Klasa: 2 TA Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Piotr Machoń
Lekcja: 1 Klasa: 2 B Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 1 Klasa: 2 A Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TA Zastępstwo: → Ewelina Kulesza
Lekcja: 3 Klasa: 4TLM Zastępstwo: → Małgorzata Światłoń-Szydełko
Lekcje: 6-7 Klasa: 2TTM Zastępstwo: chłopcy → Małgorzata Światłoń-Szydełko
Nauczyciel: Wojciech Wróbel
Lekcja: 1 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec
Lekcje: 2-3 Klasa: 1 TT Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 4 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 1 → J. Kuźma
Lekcja: 6 Klasa: 3 TT Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 7 Klasa: 3 TT Zastępstwo: do domu