Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na środę 13 lutego 2019

Nauczyciel: Ewelina Kulesza
Lekcja: 1 Klasa: 1 TT Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1TLM Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 A Zastępstwo: → Bożena Wiszniewska
Lekcja: 4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec za 6 l.
Lekcja: 5 Klasa: 2 TA Zastępstwo: gr. - czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Beata Rolska za 8 l.
Lekcje: 6-7 Klasa: 1 B Zastępstwo: gr. do domu
Nauczyciel: Katarzyna Chudzińska
Lekcje: 7-8 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 1 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 3 TT Zastępstwo: gr. - czytelnia
Lekcja: 3 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 1 → - czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 1 → Anna Druzga za 2l
Lekcja: 6 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 → Renata Łukaszewska za 7 l.
Lekcja: 7 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 1 → Renata Łukaszewska za 8 l.
Lekcja: 7 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 → Lidia Mazur za 8 l.

Zastępstwa na wtorek 12 lutego 2019

Nauczyciel: Ewelina Kulesza
Lekcja: 2 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 2 doradztwo zawodowe → Krystyna Zborowska s.12
Lekcje: 3-4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Agnieszka Kręgiel za 6 i 7 l. s.104
Lekcja: 5 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 2 → Bożena Wiszniewska s. 104
Lekcja: 6 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Edyta Dominiczak za 8 l. s. 104
Lekcje: 6-7 Klasa: 2TTM Zastępstwo: czytelnia
Nauczyciel: Małgorzata Światłoń-Szydełko
Lekcje: 1-2 Klasa: 2 B Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Muc za 8 i 9 l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Edyta Dominiczak za 8 l.
Lekcja: 7 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 → Edyta Dominiczak za 10 l.
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 1 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcje: 2-3 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Tarasiuk
Lekcja: 4 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 2 → Wojciech Wróbel za 1 l. s. 201
Lekcja: 5 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 1 → Jarosław Mołodyński za 8 l.
Lekcje: 6-7 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Piotr Machoń
Lekcja: 1 Klasa: 2 B Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 1 Klasa: 2 A Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TA Zastępstwo: doradztwo zawodowe s. 12 → Krystyna Zborowska
Lekcja: 6 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Edyta Dominiczak za 8 l. s. 104
Lekcje: 6-7 Klasa: 2TTM Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 7 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 1 - do domu, grupa 2 → Edyta Dominiczak za 10 l.

Zastępstwa na poniedziałek 11 lutego 2019

Nauczyciel: Agnieszka Muc
Lekcje: 1-3 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 1 TT Zastępstwo: grupa 2 → Bernarda Jasińska s. 213
Lekcje: 7-8 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Muc za 1 i 2 l.
Nauczyciel: Edyta Wróblewska-Lis
Lekcja: 1 Klasa: 1 TA Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 A Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1TLM Zastępstwo: → Bożena Wiszniewska
Lekcja: 4 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 1 - - czytelnia, grupa 2 - na godzinę 11:50
Lekcja: 5 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Anna Druzga za 7 l.
Lekcja: 6 Klasa: 4TLM Zastępstwo: → Lidia Mazur za 7l.
Lekcja: 7 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 1 - → Agnieszka Muc za 9 l.
Lekcje: 7-8 Klasa: 3 TA Zastępstwo: do domu
Lekcja: 9 Klasa: 2 TL Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Nauczyciel: Ewelina Kulesza
Lekcje: 1-2 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski za 6 i 7 l.
Lekcja: 6 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Tarasiuk za 8 l.
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 1 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 → Bernarda Jasińska za 1l. s. 104
Lekcja: 5 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Muc s. 104
Lekcja: 6 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 7 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Wojciech Wróbel
Lekcja: 2 Klasa: 3 TT Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 4 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 1 → Renata Łukaszewska
Nauczyciel: Zdzisław Mazur
Lekcja: 2 Klasa: 2 B Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 3 B Zastępstwo: → Krystyna Zborowska dor. zaw.
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: czytelnia