Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na piątek 15 marca 2019

Nauczyciel: Agnieszka Muc
Lekcja: 1 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1TLM Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 3 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Urban-Łabiak za 5 l.
Lekcja: 4 Klasa: 4TLM Zastępstwo: naucz, indyw. - odwołane
Lekcje: 5-7 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Bożena Wiszniewska
Lekcja: 2 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Zdzisław Mazur za 7 l. s. 217
Nauczyciel: Ewelina Kulesza
Lekcje: 5-6 Klasa: 1 A Zastępstwo: do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 1TLM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 1 Klasa: 1 TA Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 3 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Anna Świętoń za 6 l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 B Zastępstwo: gr. dziewcząt → Małgorzata Światłoń-Szydełko za 7 l.
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 2 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Bernarda Jasińska za 1 l.
Lekcja: 3 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 → Anna Druzga s. 110
Lekcja: 4 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 → Anna Druzga s.110
Lekcja: 5 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski za 7 l.

Zastępstwa na czwartek 14 marca 2019

Nauczyciel: Agnieszka Muc
Lekcja: 1 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1TLM Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 3 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Urban-Łabiak za 5 l.
Lekcja: 4 Klasa: 4TLM Zastępstwo: nauczanie indywidualne - odwołane
Lekcje: 5-7 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Bożena Wiszniewska
Lekcja: 2 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Zdzisław Mazur za 7 l. s. 217
Nauczyciel: Ewelina Kulesza
Lekcje: 5-6 Klasa: 1 A Zastępstwo: do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 1TLM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 1 Klasa: 1 TA Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 3 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Anna Świętoń za 6 l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 B Zastępstwo: gr. dziewcząt → Małgorzata Światłoń-Szydełko za 7 l.
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 2 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Bernarda Jasińska za 1 l.
Lekcja: 3 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 → Anna Druzga s.110
Lekcja: 4 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 → Anna Druzga s.110
Lekcja: 5 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski za 7 l.