Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na piątek 22 marca 2019

Nauczyciel: Andrzej Wojtkowiak
Lekcje: 1-2 Klasa: 3 TA Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 2TTM Zastępstwo: → Bożena Wiszniewska s. 206
Lekcja: 4 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Beata Rolska za 1 l. s. 10
Lekcja: 5 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Krystyna Zborowska dor. zaw. s. 208
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 2 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 3 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Muc
Lekcja: 5 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski za 7 l.

Zastępstwa na czwartek 21 marca 2019

Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcja: 1 Klasa: 3 TL Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 → Joanna Urban-Łabiak
Lekcja: 3 Klasa: 1TLM Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek za 5 l.
Lekcja: 4 Klasa: 1TLM Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc za 6 l.
Lekcje: 5-7 Klasa: 3 TL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Beata Rolska
Lekcja: 2 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 1 → Wojciech Wróbel za 1 l.
Nauczyciel: Joanna Ślipko
Lekcja: 1 Klasa: 1TLM Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 3 TL Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lisza 7 l.
Lekcja: 4 Klasa: 4 TA Zastępstwo: do domu
Lekcja: 5 Klasa: 4 TT Zastępstwo: do domu
Lekcja: 6 Klasa: 2TTM Zastępstwo: → Anna Świętoń za 7 l.
Lekcja: 7 Klasa: 3 TA Zastępstwo: → Edyta Wróblewska-Lis za 8 l.
Lekcja: 7 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 3 - czytelnia
Lekcja: 7 Klasa: 2 TL Zastępstwo: → Piotr Machoń i → Ewelina Kulesza za 8 l.
Lekcja: 8 Klasa: 3 TA Zastępstwo: → Marta Zdebiak s. 110
Nauczyciel: Krystyna Zborowska
Lekcja: 3 Klasa: 2 A Zastępstwo: na godzinę 10:55
Lekcja: 5 Klasa: 1 TT Zastępstwo: → Dorota Krowiak za 7 l. s. 208
Lekcja: 6 Klasa: 4TLM Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc za 8 l., grupa 2 do domu
Nauczyciel: Lidia Mazur
Lekcja: 6 Klasa: 4 TT Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 2 TA Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TT Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Maciej Piotrowski
Lekcje: 1-4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Ireneusz Podolski
Nauczyciel: Małgorzata Tarasiuk
Lekcje: 1-2 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcje: 5-6 Klasa: 1TLM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 1 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc
Lekcja: 2 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc
Lekcja: 4 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Urban-Łabiak
Lekcja: 5 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Muc
Nauczyciel: Zdzisław Mazur
Lekcja: 2 Klasa: 2 A Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 5 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Andrzej Wojtkowiak za 7 l. s. 206
Lekcja: 6 Klasa: 1 TT Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: ks. Adam Jarząbek
Lekcja: 4 Klasa: 2 A Zastępstwo: na godzinę 11:50
Lekcja: 5 Klasa: 4 TA Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1TLM Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 B Zastępstwo: do domu

Zastępstwa na środę 20 marca 2019

Nauczyciel: Mieczysław Staranowicz
Lekcja: 1 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 2 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 1 → Bożena Wiszniewska s. 104
Lekcja: 3 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 1 → Krystyna Zborowska dor.zaw. s. 104
Lekcja: 5 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc
Lekcja: 6 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Muc
Lekcja: 7 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 1 → Renata Łukaszewska za 8 l.