Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na piątek 17 maja 2019

Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 1 Klasa: 1 TA Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcje: 2-3 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Małgorzata Światłoń-Szydełko
Lekcja: 5 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Wojtkowiak za 8 l.
Lekcja: 6 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 3 TL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Agnieszka Muc
Lekcja: 1 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TT Zastępstwo: grupa 1 → Beata Rolska
Lekcja: 3 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 → Anna Druzga za 7 l.
Lekcja: 5 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 → Lidia Mazur za 8 l.
Lekcja: 7 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Wojtkowiak za 8 l.
Nauczyciel: Beata Rolska
Lekcja: 6 Klasa: 1 TT Zastępstwo: gr. dz. do domu, gr. chł. → Piotr Machoń za 8 l.
Nauczyciel: Ireneusz Podolski
Lekcje: 1-2 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 3 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 1 → Bożena Wiszniewska
Lekcje: 4-5 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 1 → Edyta Wróblewska-Lis matem.
Nauczyciel: Joanna Urban-Łabiak
Lekcja: 2 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 1 → Anna Druzga za 7 l.
Lekcja: 4 Klasa: 2 TL Zastępstwo: grupa 1 → Lidia Mazur za 8 l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 B Zastępstwo: → Krystyna Zborowska
Nauczyciel: Maciej Piotrowski
Lekcja: 3 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 2 → Bożena Wiszniewska
Lekcje: 4-5 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 2 → Edyta Wróblewska-Lis matem.
Lekcje: 5-6 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Renata Łukaszewska
Lekcja: 1 Klasa: 3 TT Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Bożena Wiszniewska
Lekcja: 3 Klasa: 2 A Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Tarasiuk za 4 l.
Lekcja: 4 Klasa: 2 A Zastępstwo: grupa 2 → Piotr Machoń w -f
Lekcja: 4 Klasa: 2 A Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Tarasiuk za 6 l.

Zastępstwa na czwartek 16 maja 2019

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 7 Klasa: 1 TT Zastępstwo: → Beata Rolska gegr. rozszerzona
Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Bożena Wiszniewska s. 104
Lekcja: 5 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Światłoń-Szydełko
Lekcja: 6 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Bożena Wiszniewska
Lekcja: 7 Klasa: 3 TL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Agnieszka Muc
Lekcja: 5 Klasa: 2TTM Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 1TLM Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Światłoń-Szydełko w-f
Nauczyciel: Ireneusz Podolski
Lekcje: 1-3 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 11:50
Lekcje: 5-8 Klasa: 2 A Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Maciej Piotrowski
Lekcje: 1-4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 11:50
Lekcje: 5-8 Klasa: 2 A Zastępstwo: do domu