Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na czwartek 12 września 2019

Nauczyciel: Agnieszka Kołodziejczak
Lekcja: 2 Klasa: 2 TT Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 10:55
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 10:55
Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 1 Klasa: 4 TL Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Anna Łuczkowiec-Waśko s. 219
Lekcja: 3 Klasa: 4 TL Zastępstwo: → Bożena Wiszniewska
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 11:50
Lekcja: 5 Klasa: 4 TL Zastępstwo: do domu
Lekcja: 6 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcje: 1-3 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 4 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 11:50
Lekcja: 4 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 1 → Wojciech Wróbel za 2 l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 TL Zastępstwo: na godzinę 12:45
Lekcja: 6 Klasa: 4 TL Zastępstwo: do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 9 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 9 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 1 AP Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Światłoń-Szydełko wf
Lekcje: 5-6 Klasa: 1 AP Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Piotr Machoń
Lekcja: 3 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcje: 3-4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: na godzinę 11:50
Lekcja: 4 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 1 AG Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcje: 7-8 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: gr. do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: gr. do domu

Zastępstwa na środę 11 września 2019

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 1 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek za 7 l.
Lekcja: 1 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:00
Lekcja: 4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek za 6 l.
Nauczyciel: Agnieszka Kołodziejczak
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 → Joanna Ślipko za 1 l.
Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 2 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek za 4 l.
Lekcja: 3 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 → Anna Druzga s. 110
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Ślipko za 1l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 → Bernarda Jasińska s. 213
Lekcja: 5 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Renata Łukaszewska za 3 l.
Lekcje: 6-7 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Tarasiuk za 9 i 10 l.
Lekcja: 8 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski
Lekcja: 5 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 → Anna Łuczkowiec-Waśko S. 11
Lekcja: 6 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 → Anna Łuczkowiec-Waśko - czytelnia
Nauczyciel: Marta Zdebiak
Lekcja: 9 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: do domu
Lekcja: 10 Klasa: 1 AG Zastępstwo: do domu

Zastępstwa na wtorek 10 września 2019

Nauczyciel: Agnieszka Kołodziejczak
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: → Lidia Mazur za 7 l. s. 01
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 → Anna Druzga s. 110
Lekcja: 6 Klasa: 1 AP Zastępstwo: → Krystyna Zborowska dor. zaw.
Lekcja: 7 Klasa: 4 TL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 2 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: → Bernarda Jasińska s. 111 / 3 TL s. 120
Lekcja: 3 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 → Edyta Dominiczak za 7 l.
Lekcja: 4 Klasa: 4 TL Zastępstwo: → ks. Adam Jarząbek za 8 l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 → Anna Łuczkowiec-Waśko s. 219
Lekcja: 6 Klasa: 4 TL Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 → Edyta Dominiczak za 11 l.
Lekcja: 8 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 → Joanna Urban-Łabiak
Lekcja: 4 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 wych. fiz.
Lekcja: 5 Klasa: 1 AG Zastępstwo: → Krystyna Zborowska dor. zaw. s. 11
Lekcja: 6 Klasa: 1 AG Zastępstwo: → Anna Łuczkowiec-Waśko s. 11
Lekcje: 7-8 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 do domu