Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na piątek 13 września 2019

Nauczyciel: Agnieszka Kołodziejczak
Lekcja: 4 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: → Zdzisław Mazur s. 217 za 8 l.
Lekcja: 5 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 → Renata Łukaszewska
Lekcja: 6 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: → Anna Świętoń za 8 l.
Lekcja: 7 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 8 Klasa: 2 TA Zastępstwo: → Marta Zdebiak s. 110 za 9l.
Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 1 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 4 TL Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 → Bernarda Jasińska s. 110
Lekcja: 4 Klasa: 4 TL Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 → Bernarda Jasińska s. 104
Lekcja: 7 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 7 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcja: 1 Klasa: 4 TL Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 2 → Wojciech Wróbel s. 201
Lekcja: 4 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 → Krystyna Zborowska s. 110
Lekcja: 5 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Urban-Łabiak za 7 l.
Lekcja: 7 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 2 → Krystyna Zborowska dor. zaw. s. 110
Lekcje: 8-9 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Beata Rolska
Lekcja: 1 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: → Małgorzata Światłoń-Szydełko za 7 l.
Nauczyciel: Dagmara Klonowska
Lekcja: 1 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 1 → Piotr Machoń za 7 l.
Lekcja: 2 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: grupa 2 → Renata Łukaszewska za 7 l.
Lekcja: 3 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: grupa 1 → Renata Łukaszewska s. 102
Lekcja: 5 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 1 → Krystyna Zborowska dor. zaw. s. 120
Lekcja: 6 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: grupa 1 i grupa 2 do domu
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Urban-Łabiak
Lekcja: 4 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc s. 213
Lekcje: 6-7 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Lidia Mazur
Lekcja: 2 Klasa: 4 TT Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTG Zastępstwo: → Anna Gurgul s. 12
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: → Beata Rolska za 1l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Anna Łuczkowiec-Waśko s. 12
Nauczyciel: Małgorzata Tarasiuk
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Ewelina Kulesza za 2 l.
Lekcja: 4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Bernarda Jasińska
Lekcja: 5 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 → Anna Świętoń za 7 l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 2 do domu

Zastępstwa na czwartek 12 września 2019

Nauczyciel: Agnieszka Kołodziejczak
Lekcja: 2 Klasa: 2 TT Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 10:55
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 10:55
Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 1 Klasa: 4 TL Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 2 → Anna Łuczkowiec-Waśko s. 219
Lekcja: 3 Klasa: 4 TL Zastępstwo: → Bożena Wiszniewska
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 11:50
Lekcja: 5 Klasa: 4 TL Zastępstwo: do domu
Lekcja: 6 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcje: 1-3 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 4 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 11:50
Lekcja: 4 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 1 → Wojciech Wróbel za 2 l.
Lekcja: 5 Klasa: 3 TL Zastępstwo: na godzinę 12:45
Lekcja: 6 Klasa: 4 TL Zastępstwo: do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 9 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 9 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 1 AP Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Światłoń-Szydełko wf
Lekcje: 5-6 Klasa: 1 AP Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Piotr Machoń
Lekcja: 3 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcje: 3-4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: na godzinę 11:50
Lekcja: 4 Klasa: 4 TA Zastępstwo: grupa 2 - czytelnia
Lekcja: 5 Klasa: 1 AG Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcje: 7-8 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: gr. do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: gr. do domu

Zastępstwa na środę 11 września 2019

Nauczyciel: Agnieszka Hruszowiec
Lekcja: 1 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek za 7 l.
Lekcja: 1 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:00
Lekcja: 4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 4 Klasa: 4 TT Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek za 6 l.
Nauczyciel: Agnieszka Kołodziejczak
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 → Joanna Ślipko za 1 l.
Nauczyciel: Agnieszka Kręgiel
Lekcja: 2 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 → Renata Gniewek za 4 l.
Lekcja: 3 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 → Anna Druzga s. 110
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Ślipko za 1l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 → Bernarda Jasińska s. 213
Lekcja: 5 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Renata Łukaszewska za 3 l.
Lekcje: 6-7 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Tarasiuk za 9 i 10 l.
Lekcja: 8 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 2 → Maciej Piotrowski
Lekcja: 5 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 → Anna Łuczkowiec-Waśko S. 11
Lekcja: 6 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 → Anna Łuczkowiec-Waśko - czytelnia
Nauczyciel: Marta Zdebiak
Lekcja: 9 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: do domu
Lekcja: 10 Klasa: 1 AG Zastępstwo: do domu