Zastępstwa w dniu:


Zastępstwa na dzisiaj, 16 września 2019

Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcja: 3 Klasa: 3 TL Zastępstwo: → Dorota Krowiak za 7 l. s. 208
Lekcja: 4 Klasa: 4 TL Zastępstwo: → Bożena Wiszniewska s. 110
Lekcja: 5 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc za 7 l. s. 110
Lekcje: 7-9 Klasa: 4 TL Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Bernarda Jasińska
Lekcja: 1 Klasa: 3 TA Zastępstwo: → Lidia Mazur za 8 l.
Lekcja: 2 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Nowak s. 104
Lekcja: 4 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc s. 201
Lekcja: 5 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: → Anna Łuczkowiec-Waśko s. 111
Lekcja: 7 Klasa: 3 B Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Urban-Łabiak za 8 l. s. 120
Lekcja: 7 Klasa: 3 B Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:50
Lekcje: 3-4 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 → Małgorzata Tarasiuk
Lekcja: 5 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 6 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc s. 110
Nauczyciel: Nadzieja Guzowska
Lekcja: 3 Klasa: 1 AP Zastępstwo: grupa 1 → Anna Łuczkowiec-Waśko s. 01
Lekcja: 3 Klasa: 1 AP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 10:55
Lekcja: 5 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec prot. dyp. s. 213
Lekcja: 7 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: czytelnia
Lekcja: 8 Klasa: 4 TA Zastępstwo: na godzinę 15:10
Nauczyciel: Wojciech Wróbel
Lekcje: 1-2 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Anna Świętoń
Lekcja: 5 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1
Lekcja: 6 Klasa: 4 TT Zastępstwo: → Agnieszka Hruszowiec za 8 l. s. 213
Lekcja: 7 Klasa: 4 TT Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 do domu

Zastępstwa na jutro, 17 września 2019

Nauczyciel: Agnieszka Kołodziejczak
Lekcja: 1 Klasa: 1 AP Zastępstwo: → Jolanta Kuźma za 7 l. s. 203
Lekcja: 2 Klasa: 4 TL Zastępstwo: → ks. Adam Jarząbek za 6 l. s. 208
Lekcja: 2 Klasa: 1 AP Zastępstwo: → Krystyna Zborowska za 8 l. s.120
Lekcja: 3 Klasa: 1 AP Zastępstwo: → ks. Marcin Giemzik za 6 l. s.215
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 11:50
Lekcja: 5 Klasa: 1 AP Zastępstwo: do domu
Lekcja: 6 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Anna Druzga
Lekcje: 1-2 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 4 TL Zastępstwo: → ks. Adam Jarząbek za 6 l. s110
Lekcja: 4 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 → Edyta Dominiczak za 7 l.
Lekcja: 6 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 2 → Edyta Dominiczak za 1l.
Lekcja: 7 Klasa: 3 TL Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Kręgiel za 8 l.
Lekcje: 7-8 Klasa: 2 TLM Zastępstwo: grupa 1 do domu
Nauczyciel: Bernarda Jasińska
Lekcja: 1 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 3 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 10:55
Lekcja: 4 Klasa: 2 TA Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Tarasiuk
Lekcja: 5 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 2 → Agnieszka Muc za 6 l.
Lekcja: 6 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Kręgiel za 2 l.
Lekcja: 7 Klasa: 3 TA Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 14:25
Nauczyciel: Dagmara Klonowska
Lekcja: 1 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: grupa 2 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: grupa 2 → Renata Łukaszewska za 7 l.
Lekcja: 4 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: grupa 2 → Renata Gniewek za 5 l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: grupa 2 → Małgorzata Tarasiuk za 7 l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 6 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Jowita Greń-Janas
Lekcja: 1 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Muc za 8 l.
Lekcja: 3 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 → Joanna Urban-Łabiak
Lekcja: 4 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 → Anna Łuczkowiec-Waśko s. 11
Lekcje: 5-6 Klasa: 1 AG Zastępstwo: do domu
Lekcje: 7-8 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 2 do domu
Nauczyciel: Marek Kołbuc
Lekcja: 1 Klasa: 1 TLG Zastępstwo: na godzinę 9:00
Lekcja: 2 Klasa: 1 TLP Zastępstwo: → Anna Gurgul - czytelnia za 6 l.
Lekcja: 3 Klasa: 1 TTP Zastępstwo: → Anna Gurgul za 7 l. - czytelnia
Lekcja: 4 Klasa: 1 TTG Zastępstwo: grupa 2 → Renata Gniewek za 1 l., grupa 1 → Joanna Urban-Łabiak za 1l.
Lekcja: 5 Klasa: 1 TAP Zastępstwo: → Krystyna Zborowska dor. zaw. s. 104
Lekcja: 6 Klasa: 1 TBP Zastępstwo: grupa 1 → Joanna Urban-Łabiak za 7 l., grupa 2 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 1 AG Zastępstwo: do domu
Lekcja: 8 Klasa: 1 TAG Zastępstwo: do domu
Lekcja: 9 Klasa: 1 AP Zastępstwo: do domu
Nauczyciel: Wojciech Wróbel
Lekcje: 1-2 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 na godzinę 9:50
Lekcja: 3 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Beata Rolska za 1l. s.201
Lekcja: 4 Klasa: 3 TTM Zastępstwo: grupa 1 → Anna Świętoń
Lekcja: 5 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 → Agnieszka Nowak za 7 l. s. 201
Lekcja: 6 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 1 do domu
Lekcja: 7 Klasa: 2 TT Zastępstwo: grupa 2 do domu
Lekcja: 8 Klasa: 2 TT Zastępstwo: do domu