Archiwa

Miesięczne archiwum: Wrzesień 2020

Informacja o sposobie doręczania korespondencji w formie elektronicznej

Zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 roku w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (t.j.Dz.U. z 2018 r. poz. 180) Zespół Szkół w Chocianowie informuje o sposobach doręczania dokumentów w postaci elektronicznej.

Czytaj dalej Informacja o sposobie doręczania korespondencji w formie elektronicznej

Inauguracja roku szkolnego dla uczniów z klasy 1 w Volkswagen Motor Polska w Polkowicach

Na najbliższy rok szkolny Volkswagen Motor Polska podpisał umowy z ośmioma pierwszoklasistami z Zespołu Szkół w Chocianowie i ich rodzicami. Jest to doskonały przykład symbiozy pomiędzy placówką edukacyjną, a firmą z lokalnego rynku pracy. Czytaj dalej Inauguracja roku szkolnego dla uczniów z klasy 1 w Volkswagen Motor Polska w Polkowicach

Dofinansowanie do zakupu podręczników i innych materiałów szkolnych dla uczniów niepełnosprawnych

Informujemy uczniów niepełnosprawnych i ich rodziców,  że do dnia 10.09.2020r. w sekretariacie szkoły  można  złożyć wnioski o udzielenie pomocy w formie dofinansowania zakupu podręczników, materiałów edukacyjnych i materiałów ćwiczeniowych ( dawna ,,Wyprawka szkolna „) dla ucznia.

Wnioski należy pobrać ze strony www urzędu miasta.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem