Archiwa kategorii
Kategorie

Kiermasz podręczników za nami

Zgodnie z naszą coroczną tradycją w środę, 14 września na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Chocianowie odbył się Kiermasz podręczników szkolnych.

Każdy  zainteresowany sprzedażą lub zakupem używanych książek miał sporo czasu, aby dokonać dogłębnej analizy stanu podręczników i wybrać dla siebie najlepsze wersje. Ceny kształtowały się na średnim poziomie a zainteresowanie uczniów tym wydarzeniem było duże. Czytaj dalej Kiermasz podręczników za nami

Zebrania dla rodziców uczniów klas 1-wszych i 4- tych

Zgodnie z kalendarzem pracy szkoły na rok szkol. 2021/2022 w jutro tj. 08.09.2021r. o godz. 16.00 odbędą się zebrania dla rodziców uczniów klas 1-wszych Technikum i Branżowej szkoły I stopnia , a o godz. 17.00 rozpoczną się spotkania z rodzicami uczniów klas 4-tych Technikum.
Rozpoczęcie spotkań dla obu grup – w hali gimnastycznej Zespołu Szkół w w/w czasie, a następnie z wychowawcami w klasach:
1 TA – sala 215 – w zastępstwie p.Julita Śledź
1TTM- sala 110- B.Rolska
1 TL – sala 111- A.Malik-Demiańczuk
1A – sala 203- J.Urban-Łabiak
1B – sala 118 – M.Światłoń-Szydełko
4 TA- hala sportowa -P.Machoń
4 TLM – sala 215-A.Muc
Po zebraniach odbędą się prelekcje dla rodziców :
Klasy 1- wsze + wychowawcy – sala 206
Klasy 4-te + wychowawcy – sala 209

Przypominam że na powitaniu na hali oprócz dyrekcji i wychowawców, uczestniczą pedagodzy ,kierownik szkolenia praktycznego,
Na spotkania proszę przyjść w maseczkach okrywających usta i nos oraz zachować procedury o zapobieganiu Covid-19 obowiązujące w Zespole Szkół / do zapoznania się na stronie www szkoły/

List Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022

Warszawa, 31 sierpnia 2021 r.

Szanowni Państwo Dyrektorzy,
Drodzy Nauczyciele i Uczniowie,

z radością i optymizmem rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022. Cieszymy się, że po długotrwałym okresie nauki zdalnej uczniowie i nauczyciele wracają do swoich szkolnych obowiązków. Wiemy, jak ważny dla rozwoju intelektualnego i społecznego młodego człowieka jest bezpośredni kontakt z nauczycielem oraz możliwość przebywania w grupie rówieśniczej. Wspólnota szkolna ma nieocenioną wartość.  Czytaj dalej List Ministra Edukacji i Nauki z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/2022

Komunikat dyrektora Zespołu Szkół w Chocianowie

1.Dyrektor Zespołu Szkół w Chocianowie informuje wszystkich rodziców/opiekunów i uczniów, że w dniach 02.09. i 03.09.2021r. ( czwartek, piątek) decyzją dyrektora po zaopiniowaniu przez Radę Rodziców zajęcia lekcyjne zostają zawieszone z powodu prac końcowych trwających  remontów budowlanych.
2. Wychowawcy powiadamiają rodziców /opiekunów prawnych uczniów poprzez e-dziennik  oraz telefonicznie o konieczności zapewnienia opieki dzieciom w w/w dniach.
3. Od poniedziałku tj. 06.09.2021r. zajęcia lekcyjne będą odbywały się zgodnie planem zajęć lekcyjnych i organizacji pracy szkoły.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem