Profil autora: Zespół Szkół w Chocianowie

Zespół Szkół w Chocianowie

Jesteśmy zarówno tradycyjną, jak i innowacyjną placówką oświatową. Oferujemy uczniom przyjazną i bezpieczną szkołę, gdzie nauczą się przyszłościowego zawodu. Współpracujemy z wieloma znanymi firmami i zapewniamy najwybitniejszym uczniom staże zagraniczne.

Bezpiecznie w Chocianowie

W dniu 21.09.2022r. w ramach kolejnej edycji konkursu Wiedzy o Policji „ Razem Bezpieczniej”, Hufiec Pracy w Przemkowie zorganizował spotkanie z przedstawicielem KPP z Polkowic mł. asp. Wojciechem Elebinem, aby przeszkolić młodzież z zagadnień dotyczących prawa, przepisów ruchu drogowego oraz karalności nieletnich itp. Szkolenia zostało zaaranżowane dla pierwszych klas  Szkoły Branżowej I stopnia w ZSZ w Chocianowie. Czytaj dalej Bezpiecznie w Chocianowie

Grupowe ubezpieczenie  NNW uczniów Zespołu Szkół w roku szkolnym 2022/2023

Szanowni Rodzice
Na bieżący rok szkolny Rada Rodziców dokonała wyboru oferty ubezpieczenia grupowego NNW uczniów Zespołu Szkół w Chocianowie. Ubezpieczycielem zostało Towarzystwo Ubezpieczeniowe Wiener.
Nr polisy: PWC 113371
Składka ubezpieczeniowa ubezpieczenia na cały rok szkolny dla 1 ucznia wynosi 55 zł. Jeśli do szkoły uczęszcza więcej niż jedno dziecko w rodzinie, składka drugiego i następnego dziecka wynosi 55%  kwoty przypadającej na 1 ucznia.
Agentem Towarzystwa pośredniczącym do kontaktu z klientem w przypadku zgłaszania szkody jest pani Wanda Kędzierska, prowadząca działalność przy ul. Ratuszowa 7,  tel. kontaktowy : 607 241 459.
Termin wpłaty do 20.10.2022r. (wpłaty do  wychowawców klas). W zakresie ubezpieczenia jednorazowej składki wchodzą świadczenia podstawowe oraz świadczenia dodatkowe podane w poniższym pliku.

Wiener Vienna Insurance Group - świadczenia podstawowe i dodatkowe (PDF – 2 MB)

Uroczyste rozdanie dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe

Szanowni Absolwenci klas branżowych I stopnia (3AP, 3AG, 3BG) kończący szkołę w roku szkolnym 2021/2022. Zapraszamy serdecznie na rozdanie dyplomów potwierdzających kwalifikacje zawodowe.
Uroczystość odbędzie się dnia 16.09.2022r. o godz. 16.30 w hali sportowej.
Prosimy zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość.

Oferta pracy dla nauczycieli

Zespół Szkół w Chocianowie poszukuje do pracy na rok szkolny 2022/22023 nauczycieli następujących przedmiotów:

 • fizyka,
 • język angielski,
 • język niemiecki,
 • język polski,
 • przedmioty zawodowe mechatroniczne,
 • przedmioty zawodowe logistyczne,
 • przedmioty zawodowe turystyczne
 • biologia,
 • matematyka,
 • przygotowanie do życia w rodzinie.

Poszukujemy także nauczyciela bibliotekarza oraz osób które mogłyby prowadzić zajęcia rewalidacyjne i logopedyczne.

Wicedyrektor
Zespołu Szkół w Chocianowie
mgr Krystyna Zborowska

Ogłoszenie (PDF – 513 kB)

Oferta pracy dla nauczycieli

Zespół Szkół w Chocianowie poszukuje do pracy na rok szkolny 2022 / 2023 nauczycieli następujących przedmiotów:

 1. przedmioty zawodowe logistyczne (7 godzin) – procesy transportowe, magazyny spedycyjne
 2. przedmioty zawodowe mechatroniczne (22 godziny ) – eksploatowanie i programowanie urządzeń i systemów mechatronicznych, programowanie i użytkowanie obrabiarek sterowanych numerycznie, obsługa urządzeń i systemów mechatronicznych
 3. przedmioty zawodowe turystyczne (18 godzin) – sprzedaż usług turystycznych, rozliczanie usług turystycznych, rezerwacja imprez i usług turystycznych, podstawy turystyki, zarządzanie usługami turystycznymi

Poszukujemy także nauczyciela bibliotekarza w wymiarze 1/2 etatu (15 godzin)

Szczegóły oferty pracy (PDF – 550 kB)

Kolejny wspaniały sukces Ani Mazur w etapie wojewódzkim turnieju pożarniczego!

W dniu 27 czerwca w Cysterskim Zespole Klasztornym w Lubiążu odbyły się eliminacje  wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom”.  Naszą szkołę oraz powiat polkowicki reprezentowała Anna Mazur, uczennica 3 klasy technikum logistycznego.

Eliminacje składały się z testu wiedzy, po którym najlepsze pięć osób odpowiadało ustnie w finale.  Ania zajęła 2 miejsce  po teście wiedzy z liczbą punktów 23, co dało jej awans do finału. W finale nie obyło się bez dogrywki, którą Anna wygrała.

W końcowej klasyfikacji szkól ponadpodstawowych Anna zajęła w konkursie  II  miejsce na Dolnym Śląsku. Czytaj dalej Kolejny wspaniały sukces Ani Mazur w etapie wojewódzkim turnieju pożarniczego!

Finał losowania w konkursie na kolor szkolnego breloczka.

W dniu 16 mają 2022r. w Zespole Szkół  odbyło się losowanie zwycięzcy konkursu na kolor  szkolnego breloczka. Losowanie odbyło się w obecności  komisji konkursowej  w składzie: wicedyrektor Krystyna Zborowska, nauczycielki: Jowita Greń – Janas, Małgorzata Światłoń.

Zwycięzcą a jednocześnie szczęśliwym posiadaczem breloczka w wyniku losowania został Zbyszek Maciąg – nasz absolwent technikum mechatronicznego!
Gratulujemy i zapraszamy po odbiór zielonego breloczka do sekretariatu szkoły! Czytaj dalej Finał losowania w konkursie na kolor szkolnego breloczka.

Warunki ubezpieczenia na rok szkolny 2021/2022

Dodatkowe informacje od ubezpieczyciela grupowego ubezpieczenia uczniów Zespołu Szkół w formie 3 dokumentów do pobrania:

Nr polisy szkoły to:  PWB 919331

Agentem pośredniczącym do kontaktu ze zgłaszającym szkodę klientem towarzystwa ubezpieczeniowego Wiener jest pani Wanda Kędzierska, prowadząca działalność przy ul. Kolejowa 12, w Chocianowie, tel. kontaktowy : 607 241 459

Ogłoszenie i zapytanie ofertowe – realizacja kursu Transport i spedycja dla uczniów ZS w Chocianowie

Przedmiot zamówienia:  realizacja kursu Transport i spedycja dla uczniów Zespołu Szkół Chocianowie:
Cel kursu: Celem szkolenia jest nabycie kompetencji zawodowych niezbędnych do profesjonalnego i skutecznego świadczenia pracy w dziedzinie transportu i spedycji. Kształcenie uczniów ma zapewnić wysoki poziom kompetencji i wiedzy w kluczowych obszarach. Część praktyczna ma na celu zapoznanie ucznia z realnym  stanowiskiem pracy, studiem przypadków i zdobycie umiejętności wykorzystania wiedzy teoretycznej w praktyce.

 

 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem