Profil autora: Jowita Greń-Janas

Jowita Greń-Janas

Nauczyciel: Przedmioty zawodowe

Wizyta w KGHM

DATA listopada 2019 roku grupa czterech nauczycieli przedmiotów mechatronicznych wraz z panią dyrektor Bożeną Wiszniewską oraz kierownikiem szkolenia praktycznego panią Agnieszką Hruszowiec odbyła wycieczkę do kopalni Rudna. Wizyta odbyła się w ramach programu „Kompetentni w branży górniczo-hutniczej. KGHM – kluczowy partner w kształceniu zawodowym”. Jego celem jest wspieranie kształcenie w zawodach związanych z przemysłem miedziowym.

Czytaj dalej Wizyta w KGHM

Z wizytą w PWSZ w Głogowie

W czwartek 23 listopada uczniowie klas 1,2 i 3 technikum mechatronicznego wzięli udział w wykładzie połączonym z warsztatami z programowania robotów EPSON, zorganizowanymi przez firmę Astor z Wrocławia. Ponadto uczniowie wzięli udział w zajęciach zorganizowanych przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Głogowie.

Czytaj dalej Z wizytą w PWSZ w Głogowie

Zespół Szkół w Chocianowie na (e-)sportowo

12 kwietnia 2017 roku Zespół Szkół w Chocianowie pożegnał, na sportowo i e-sportowo, uczniów ostatnich klas. Na szczególne słowa uznania zasłużyli szczególnie uczniowie, którzy już od klasy pierwszej reprezentowali szkołę podczas wielu (w niektórych przypadkach było to ponad 20 występów) międzyszkolnych zawodach różnej rangi i w różnych dyscyplinach. Ci najbardziej „zasłużeni” to przede wszystkim: Weronika Iglicka, Katarzyna Bosacka, Marta Wiśniewska, Paweł Świerzko i Bartosz Wierzbicki.

Czytaj dalej Zespół Szkół w Chocianowie na (e-)sportowo

Akcja pomocy bezdomnym zwierzętom

Przez 2 tygodnie uczniowie klasy 2 A wraz z wychowawcą, panią Jowitą Greń – Janas, kupowali karmę dla kotów i psów oraz zbierali nieużywane koce, ręczniki i tym podobne. Wszystko to w celu wsparcia wolontariuszy Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami i uczestniczenia w Roku Wolontariatu, bo tak właśnie nazwany został przez Ministerstwo Edukacji Narodowej obecny rok szkolny.

Czytaj dalej Akcja pomocy bezdomnym zwierzętom

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem