Profil autora: Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski

Rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego 2016

Fotograficzny konkurs walentynkowy na rok 2016 już za nami. Został on przeprowadzony na szkolnym profilu na portalu społecznościowym Facebook. Wzięło w nim udział 5 par, a zwycięską zostali Asia i Wojtek, którzy 15 lutego odbiorą dwa vouchery na dowolny film w kinie Helios.

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć poniżej.

Czytaj dalej Rozstrzygnięcie konkursu walentynkowego 2016

Walentynki 2016 – konkurs

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs walentynkowy polegający na przesłaniu zdjęcia zakochanej pary (niekoniecznie oboje muszą uczęszczać do naszej szkoły). Zdjęcie, które uzyska jak najwięcej głosów w ciągu tygodnia od opublikowania ich na profilu Facebook’owym naszej szkoły zostanie nagrodzone biletem dla dwojga do kina Helios na dowolny film.

Czytaj dalej Walentynki 2016 – konkurs

„Międzyklasowy konkurs na bombkę Bożonarodzeniową” rozstrzygnięty

Dnia 17 grudnia 2015 roku (czwartek) jury w składzie: mgr Bożena Wiszniewska, ks. mgr Krzysztof Smardzewski, mgr Daniel Bukowski, Grażyna Sambor dokonało oceny prac wykonanych na „międzyklasowy konkurs na bombkę Bożonarodzeniową„.

Czytaj dalej „Międzyklasowy konkurs na bombkę Bożonarodzeniową” rozstrzygnięty

Otrzęsiny klas pierwszych już za nami!

Dnia 30 października odbyło się pasowanie pierwszoklasistów na pełnoprawnych uczniów. Lecz zanim to nastąpiło, musieli zmierzyć się z kilkoma konkurencjami. Gra była warta świeczki, ponieważ nagrodą główną dla zwycięskiej klasy było zwolnienie z odpowiedzi i niezapowiedzianej kartkówki przez 3 dni. Przed przystąpieniem do rywalizacji, pierwszaki złożyły uroczyste ślubowanie.

Czytaj dalej Otrzęsiny klas pierwszych już za nami!

Dzień Edukacji Narodowej 2015

14 października obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, czyli święto wszystkich nauczycieli oraz pracowników oświaty. W związku z tym w naszej szkole, 13 października 2015r. odbyła się uroczysta akademia, na której obecni byli zaproszeni goście, dyrekcja ZS, nauczyciele (obecni i emerytowani) oraz niedydaktyczni pracownicy szkoły.

Czytaj dalej Dzień Edukacji Narodowej 2015

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem