Certyfikaty kwalifikacji zawodowych rozdane

22 września 2022r. odbyła się w naszej szkole uroczystość rozdania certyfikatów potwierdzających kwalifikacje zawodowe w klasach 4TAG, 4TAP, 4TBP, 4TLP, 4TTG oraz 4TTP w następującym zakresie kwalifikacji:

  • technik logistyk- obsługa magazynów
  • technik organizacji turystyki – przygotowanie imprez i usług turystycznych
  • technik mechatronik – montaż, uruchamianie i konserwacja urządzeń i systemów mechatronicznych.

W tym szczególnym dla nas wydarzeniu swoją obecnością zaszczycił nas Starosta Polkowicki – Pan Kamil Ciupak, a także Wicestarosta Polkowicki – Pan Jan Wojtowicz, którzy pogratulowali uczniom pierwszych znaczących sukcesów w realizacji kariery zawodowej. Jak ważne są egzaminy i ich zdanie dla udanej kariery zawodowej podkreślił Dyrektor Szkoły Piotr Machoń. Swoim wychowankom sukcesów pogratulowali także ich dumni wychowawcy. Samorząd uczniowski również przyłącza się do gratulacji z życzeniami , aby kolejne nadchodzące egzaminy zawodowe na następne kwalifikacje zakończyły się równie pomyślnie.

Efektywnie wykorzystajcie czas na zajęciach z przedmiotów zawodowych i powodzenia!

Marta Sendyk