Challenge dla Luci!

W czwartek 03.03.2022 Samorząd Uczniowski oraz Szkolny Klub Wolontariatu Zespołu Szkół w Chocianowie organizują akcję pod hasłem: CHALLENGE TANECZNY DLA LUCI!

Luca Ikoniak to uczeń klasy 3 TAG, który obecnie walczy z chorobą nowotworową. Nie mogliśmy pozostać obojętni wiedząc, że nasz kolega dzielnie mierzy się z tak nierównym przeciwnikiem, stąd pomysł na organizację nietypowego wyzwania i zaproszenie wszystkich ludzi dobrego serca do przyłączenia się w akcji pomocy dla naszego chorego kolegi.

Challenge  otworzymy prezentacją tańca  „belgijskiego” w wykonaniu uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół wraz ze zbiórką środków finansowych na leczenie Luci. Gorąco zachęcamy do współdziałania poprzez przyjęcie nominacji i zaprezentowania na wskazanej stronie facebooka  krótkiej ( do 1 min) aktywności sportowej lub tanecznej i wpłaty minimum 10 zł na wskazane konto fundacji wspierającej leczenie Luci. Aby challenge spełnił swoje zadanie nagranie w ciągu 72 godzin musi ukazać się w internecie. Po wykonaniu zadania należy nominować do akcji 3 wybrane przez siebie instytucje, a przyjmujący realizują je na powyżej opisanych zasadach.
W załączeniu publikujemy zaświadczenie od Fundacji ,, Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową „

ZAPRASZAMY wszystkich uczniów i nauczycieli już jutro do udziału w tym ważnym przedsięwzięciu!!!

Luca Ikoniak - zaświadczenie (432 pobrania )