Chocianowski Festiwal Futsalu

15 grudnia 2018 roku odbyła się XIV edycja Chocianowskiego Festiwalu Futsalu, któremu patronował Starosta Polkowicki pan Kamil Ciupak. Organizatorami zawodów byli: Zespół Szkół w Chocianowie oraz Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie. Organizatorów wspierali: Insur Invest Oddział Partnerski Chocianów a także KS Stal Chocianów.

Zawody rozpoczęły się od zmagań prowadzonych w ramach Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dzieci oraz Młodzieżowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej. Do rozgrywek przystąpiło siedem drużyn, które toczyły swoje zmagania systemem każdy z każdym. Zwycięzcą turnieju, w kategorii dzieci, okazała się drużyna FC WARZYWKA. ( Wyniki szczegółowe 1 (504 pobrania ) ) . Natomiast drużyna WSZOKUSĄ wygrała zmagania młodzieży. ( Wyniki szczegółowe 2 (490 pobrań ) ).

W godzinach popołudniowych rozegrano Turniej Halowej Piłki Nożnej Instytucji i Zakładów Pracy. W tym turnieju rywalizowały cztery drużyny. Zawody rozgrywano systemem każdy z każdym. ( Wyniki szczegółowe 3 (505 pobrań ) ). Najlepszymi w tej rywalizacji okazali się zawodnicy OLD BOYS STAL CHOCIANÓW.

Oficjalnego otwarcia zawodów oraz uroczystego wręczenia nagród Starosty Polkowickiego, dokonał pan Franciszek Skibicki Członek Zarządu Powiatu w Polkowicach.

Zawody sędziowali panowie: Antoni Krystek, Bogdan Kałuża, Piotr Kusak, Jarosław Mołodyński, Adam Steć.

 

Piotr Machoń