Dolnośląscy kadrowicze trenowali w Zespole Szkół

W dniach od 14 do 17 listopada 2011 w hali sportowej Zespołu Szkół w Chocianowie swoje treningi, odbywające się w ramach obozu szkoleniowego, prowadziła kadra Dolnego Śląska w piłce ręcznej juniorów – rocznik 1996.

Młodzi adepci szczypiorniaka trenowali bardzo ciężko, odbywając dwa treningi dziennie. Wszyscy trenerzy prowadzący zajęcia byli zachwyceni wspaniałymi warunkami treningowymi oraz bardzo przychylną postawą pracowników naszej szkoły.

W dniu 16 listopada Kadrowicze rozegrali spotkanie sparingowe, ze znacznie starszymi od siebie reprezentantami Zespołu Szkół w Chocianowie. Sparing miał charakter dwumeczu a jego wynik był remisowy. Pierwszy mecz wygrali reprezentanci województwa dolnośląskiego, w drugim górą byli zawodnicy Zespołu Szkół. Choć rywalizacja była sparingowa, to wywoływała momentami bardzo duże emocje zarówno zawodników, jak też dość licznie zebranej publiczności.

Skład naszej reprezentacji

 • Dawid Mielczarek – bramkarz
 • Kamil Chojnicki
 • Piotr Kusak
 • Adrian Szotkiewicz
 • Dariusz Piotrowski
 • Adam Kamiński
 • Sebastian Jankun
 • Kamil Karliński
 • Krzysztof Dryja
 • Paweł Przyszlak
 • Paweł Sutor

Opiekun drużyny: Piotr Machoń