Doskonalimy umiejętności zawodowe

W ramach realizacji projektu pn. „Akademia Zawodowców w Powiecie Polkowickim” uczniowie technikum obsługi turystycznej  wraz z  koordynatorem p. Beata Rolską i p. Edytą Wróblewską Lis w dniach 21-23.05.2021  wyjechali do Wisły na warsztaty szkoleniowe.

Celem realizacji tej pozaszkolnej formy wsparcia było rozwijanie zainteresowań z zakresu obsługi gościa w restauracji, animacji hotelowej, pracy w recepcji , umiejętności korzystania      z programów hotelowych,  pogłębienie wiedzy w warunkach rzeczywistych.

Serdeczność i gościnność organizatorów i  gospodarzy szkolenia  **** Hotelu Stok w Wiśle  przyczyniły się do  tego , że uczniowie z przyjemnością  i zainteresowaniem zapoznawali się z nowymi treściami. Bogaty program warsztatów (w tym tematyka związana z systemami informatycznymi w hotelarstwie i gastronomii, wskaźnikami analitycznymi, bezpieczeństwem w hotelu) sprawił, że uczestnicy szkolenia  mogą w przyszłości, poszukując pracy, wykazać się   nowym , cennym certyfikatem, pożądanym na rynku pracy.

Wieczorami mieliśmy też czas na wypoczynek i zwiedzanie słynącej ze sportów  narciarskich Wisły. Uczestniczyliśmy  (niestety w tym roku tylko jako kibice) w słynnym biegu na skocznię wspierając  biegaczy. Pracujemy nad formą i wrócimy tam jeszcze… Może z Kimś z Was?