Dzień Edukacji Narodowej 2013

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole obchodziliśmy w piątek 11.10.2013. Na uroczystości  z okazji święta nauczycieli, pedagogów i pracowników naszej szkoły mieliśmy okazję, aby przypomnieć o roli tych wszystkich, którzy pełnią niezwykle ważną funkcję w życiu młodych ludzi – są przewodnikami, ujawniają pasje, odkrywają i pomagają poznawać świat, inspirują i motywują do podejmowania wyzwań.

W krótkiej części artystycznej uczennice naszej szkoły zaśpiewały piosenki przy akompaniamencie gitary, były także życzenia i kwiaty dla wszystkich pracowników szkoły: od Pana Dyrektora, przedstawiciela reprezentującego Burmistrza Miasta i Gminy Chocianów oraz uczniów. Kilkoro nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi otrzymało Nagrody Dyrektora. Następnie młodzież z naszej szkoły zaprezentowała taniec “Skrzypka”.

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.