Dzień Edukacji Narodowej 2017

14 października to Dzień Edukacji Narodowej – święto nauczycieli, pedagogów i wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji w piątek 13 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia, na której obecni byli zaproszeni goście, dyrekcja ZS, nauczyciele i niedydaktyczni pracownicy szkoły.

Z tej okazji pani dyrektor Bożena Wiszniewska podziękowała wszystkim pracownikom Zespołu Szkół za nieustającą pracę na rzecz uczniów, wręczyła nagrody za wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków i zaangażowanie w życie szkoły.

Swoją obecnością na apelu zaszczycili nas Komendant OHP Przemków, pani Aneta Maszczak, członek zarządu rady powiatu pan Henryk Czekajło oraz emerytowani pracownicy szkoły.

Samorząd uroczyście podziękował wszystkim nauczycielom za zaangażowanie i trud włożony w nauczanie i wychowanie, po czym zaprezentował krótki program artystyczny. Piosenką rozpoczęli Patryk Janicki i Krystian Amrozy, a uczniowie klasy 2TA, 2TL i 1TL pokazali zabawną wersję kontaktów nauczyciel-uczeń.