Nasze dziewczęta wicemistrzyniami Dolnego Śląska

Zawodniczki reprezentujące naszą szkołę w finale wojewódzkim w halowej piłce nożnej, nie zawiodły i wywalczyły srebrne medale dla Zespołu Szkół w Chocianowie.

Początek turnieju finałowego, z udziałem czterech najlepszych drużyn województwa dolnośląskiego, nie zwiastował nic dobrego. Już w pierwszym spotkaniu nasze reprezentantki uległy drużynie z Wrocławia (pierwsza przegrana od dwóch lat) i kolejne mecze musiały już wygrywać.
Dziewczęta stanęły na wysokości zadania i w kolejnych spotkaniach ograły kolejno drużyny z Bolesławca oraz Kłodzka, co zapewniło nam drugie miejsce podium.

Jak się później okazało zawodniczki z Wrocławia były tego dnia nie do pokonania i to one zwyciężyły w tych zawodach. Należy mieć nadzieję, że nasze dziewczęta zmobilizują się i w przyszłorocznych finałach wezmą rewanż na drużynie w Wrocławia.

Zawody odbyły się 27 lutego 2013 w Bolesławcu.

Naszą szkołę reprezentowały

Marta Kalińska, Sarah Włodarczyk, Ewelina Smolec, Monika Kochman (4 TH), Magdalena Szalkowska, Dominika Witek (3 TTH), Patrycja Michalska, Anita Marek, Kinga Urban (2 TTL), Katarzyna Majed (2 TT), Agnieszka Woźniak, Małgorzata Woźniak (1 TT).

Wyniki rozgrywek

Wrocław – Chocianów (5:0)
Kłodzko – Bolesławiec (1:0)
Wrocław – Kłodzko (4:0)
Chocianów – Bolesławiec (7:0)
Wrocław – Bolesławiec (11:1)
Chocianów – Kłodzko (7:0)

Wyniki końcowe

I miejsce – Szkoła Mistrzostwa Sportowego “Junior” we Wrocławiu
II miejsce – Zespół Szkół w Chocianowie
III miejsce – Kłodzka Szkoła Przedsiębiorczości
IV miejsce – Zespół Szkół Budowlanych w Bolesławcu