Kolejny wspaniały sukces Ani Mazur w etapie wojewódzkim turnieju pożarniczego!

W dniu 27 czerwca w Cysterskim Zespole Klasztornym w Lubiążu odbyły się eliminacje  wojewódzkiego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „ Młodzież Zapobiega Pożarom”.  Naszą szkołę oraz powiat polkowicki reprezentowała Anna Mazur, uczennica 3 klasy technikum logistycznego.

Eliminacje składały się z testu wiedzy, po którym najlepsze pięć osób odpowiadało ustnie w finale.  Ania zajęła 2 miejsce  po teście wiedzy z liczbą punktów 23, co dało jej awans do finału. W finale nie obyło się bez dogrywki, którą Anna wygrała.

W końcowej klasyfikacji szkól ponadpodstawowych Anna zajęła w konkursie  II  miejsce na Dolnym Śląsku.

25 oraz 26 czerwca będzie reprezentować województwo dolnośląskie w Centralnym Etapie Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Końcowa klasyfikacja powiatów:

  • I miejsce –  powiat zgorzelecki
  • II miejsce – powiat polkowicki
  • III miejsce –  powiat lubiński
  • IV miejsce – powiat kłodzki
  • V miejsce – powiat milicki

Serdeczne gratulacje składamy  Ani!!!
Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia  w  etapie Centralnym w Warszawie !

 

Małgorzata Światłoń