Finał Akcji Charytatywnie dla zwierząt 2019

Sukcesem zakończyła się II edycja „Charytatywnie dla zwierząt” którą organizuje Szkolny Klub Wolontariatu   Zespołu Szkół w Chocianowie. Ma ona na celu wsparcie Schronisk dla Bezdomnych Zwierząt poprzez zbiórkę wszelakich artykułów przydatnych do jego funkcjonowania.

W sobotnie przedpołudnie odbyło się przekazanie artykułów Przytulisku w Jaworze. Wszystkie pieski zostały wygłaskane i wyprowadzone na spacer przez naszych wspaniałych Wolontariuszy!

Przede wszystkim zbieraliśmy sucha i mokrą karę, koce, kołdry, poduszki, siano, banery, aby nasi czworonożni przyjaciele zaznali trochę ciepła w zbliżającą się zimę.

Udało się nam na tyle zebrać artykułów abyśmy mogli wspomóc Fundację Hasiorowo – ostoja dla północniaków Dąbrowa Rusiecka. Jeszcze tuż przed Mikołajkami  wysłaliśmy paczkę pełną pluszaków oraz 08.12.2019 r. opiekun Szkolnego Klubu Wolontariatu Małgorzata Swiatłoń-Szydełko zawiozła pełen bagażnik karmy, koców, poduszek do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Zawierciu.

Mamy nadzieje, że wszystkie zwierzaczki będą usatysfakcjonowane. Produkty jakie przekazaliśmy są produktami wartościowymi, które służą do wykarmienia zwierząt oraz ochrony przed zimnem i wiatrem.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy za wsparcie naszej akcji i mamy nadzieję, że na kolejnych akcjach będzie podobnie.

Małgorzata Światłoń-Szydelko