Finały Strefy w piłce ręcznej

Reprezentacje Zespołu Szkół w Chocianowie w piłce ręcznej zakończyły swoje zmagania na finałach strefy legnickiej. Nasi zawodnicy walczyli bardzo ambitnie wynikiem czego było drugie miejsce dziewcząt i trzecie chłopców.

Wyniki zawodów dziewcząt

Zawody dziewcząt rozgrywane były w Hali Sportowej II LO w Lubinie.

Półfinały

ZS Chocianów –  ZSO Legnica  19:10 (8:4)

LO Złotoryja – II LO Lubin  1:22 (1:10)

Mecz o III miejsce

ZSO Legnica  – LO Złotoryja  10:17  (3:9)

Finał

II LO Lubin – ZS Chocianów  29:6  (15:3)

Wyniki zawodów chłopców

Zawody chłopców rozgrywane były w Hali Sportowej ZSZiO w Legnicy.

Półfinały

ZSZiO Legnica – ZS Chocianów 23:10 (10:6)

II LO Lubin – LO Złotoryja  16:12 (8:5)

Mecz o III miejsce

LO Złotoryja – ZS Chocianów 8:9 (4:4)

Finał

ZSZiO Legnica – II LO Lubin   30:21 (15:9)

Reprezentanci Zespołu Szkół w Chocianowie

Dziewczęta

Magdalena Chrzanowska (4 TH), Sarah Włodarczyk, Ewelina Smolec (3 TH), Magdalena Szalkowska (2 TTH), Paulina Falkiewicz (2 A), Anita Marek, Kinga Urban, Patrycja Michalska (1 TTL), Julita Piszczek, Katarzyna Majed (1 TT).

Chłopcy

Adrian Szotkiewicz (4 TB), Sebastian Janku (3 TB), Dawid Mielczarek, Kamil Chojnicki, Piotr Kusak (3 TA), Krzysztof Dryja (2 TB), Paweł Sutor, Kamil Karliński (2 TA), Paweł Przyszlak, Paweł Korbut (1 A).