Gastro Trendy – Poznań 2011

15 września 2011 uczniowie Zespołu Szkół w Chocianowie wzięli udział w wycieczce do Poznania. Została ona zrealizowana i sfinansowana ze środków unijnych w ramach realizacji Projektu “Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku”.

W wyjeździe wzięło udział 40 uczniów i 3 opiekunów: p. Edyta Wróblewska-Lis, p. Joanna Knutelska oraz p. Beata Rolska.

Wycieczka miała charakter zawodoznawczy.

Uczniowie brali udział  w Międzynarodowych Targach Gastronomii: Gastro Trendy, Polagra- Food Międzynarodowe Targi  Wyrobów Spożywczych i Gastronomicznych, Celem wycieczki było oglądanie, zwiedzanie ekspozycji oraz stanowisk na  targach, a także zapoznanie z najnowszymi technologiami przetwórstwa produktów spożywczych i urządzeń gastronomicznych. Dodatkową atrakcją było zwiedzanie Palmiarni Poznańskiej.