Handlowcy zdobywają certyfikaty

W dniach 05.03-10.03.2012 r. uczennice klas III TH i IV TH wzięły udział w kursie “Obsługa programu Finansowo-Księgowego INSERT GT”, który realizowany był w ramach projektu “Modernizacja Kształcenia Zawodowego na Dolnym Śląsku II”.

Celem szkolenia było przygotowanie przyszłych handlowców  do obsługi podstawowych programów finansowo-księgowych: Rachmistrz, Gratyfikant, Rewizor i Subiekt.

Ćwiczenia, przykłady praktyczne, jak również wiedza teoretyczna zgodna z programem kursu z pewnością będą przydatne w przyszłym życiu zawodowym naszych uczennic. Bardzo istotne jest także to, że każdy uczestnik po ukończeniu kursu oraz zdaniu egzaminu, otrzymał certyfikat potwierdzający nabytą wiedzę i umiejętności.  Dokument ten  będzie dodatkowym atutem podczas poszukiwania pracy.