IV Bieg Borów Dolnośląskich

W sobotę, 16 marca 2013 roku o godzinie 12.00, w okolicach boiska wielofunkcyjnego przy Osiedlu Zwycięstwa w Chocianowie, rozgrywany był IV Bieg Borów Dolnośląskich. Pomimo mroźnej, ale słonecznej aury, do zawodów przystąpiło 35 zawodników.

Uczestnicy mieli do wyboru trzy konkurencje. Dziewięciokilometrową trasę dla biegaczy oraz trzykilometrową trasę dla biegaczy i zawodników nordic walking.

Wszystkie biegi przebiegały przez rozciągające się w pobliżu lasy chocianowskie stanowiące część Borów Dolnośląskich. Najliczniejszą grupę stanowili zawodnicy biegu na 9 km.

Oficjalne zakończenie zawodów połączone z uroczystym wręczeniem nagród odbyło się przy wspólnym ognisku.

Wśród uczestników zawodów, znaleźli się też reprezentanci naszej szkoły, którzy zaprezentowali się bardzo dobrze. W biegu głównym, Patryk Sarżyński zajął drugie miejsce a Remigiusz Łasisz był 16. Aleksander Dziadyk wygrał bieg towarzyszący na 3 km. W tym samym biegu drugi był Damian Szczepański.

Zawody zorganizowali: Klub Biegacza “Zdyszaaani” Chocianów oraz Klub Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie.

Wyniki szczegółowe oraz fotorelacja na: www.zdyszaaani.cosanow.pl