Kolejne spotkanie młodzieży naszej szkoły z olimpijczykami

Dwudziestodwu osobowa delegacja Klubu Olimpijczyka Zespołu Szkół w Chocianowie, wzięła udział w Spotkaniu Opłatkowym Dolnośląskiej Rodziny Sportowej. Uroczystość odbyła się we Wrocławiu, dnia 16 grudnia 2015 roku.

Digital Camera P42001

Spotkanie opłatkowe odbyło się w auli Papieskiego Wydziału Teologicznego, a jego gospodarzami byli Metropolita Wrocławski oraz Marszałek Województwa Dolnośląskiego.

Po oficjalnym powitaniu, swoje przemówienia połączone z życzeniami świątecznymi złożyli pan Cezary Przybylski – Marszałek Województwa Dolnośląskiego, pan Jerzy Michalak –  Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego oraz pan Mieczysław Łopatka – Prezes Regionalnej Rady Olimpijskiej we Wrocławiu.

Digital Camera P42001

Na zakończenie części oficjalnej odbył się koncert kolęd. Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zebrani przystąpili do składania sobie życzeń oraz dzielenia się opłatkiem.

Była to niecodzienna okazja aby złożyć życzenia kilkudziesięciu sportowcom, wśród których nie brakowało medalistów i uczestników Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata, Europy i Polski. Wśród uczestników znalazła się także liczna grupa działaczy, trenerów oraz dziennikarzy sportowym z terenu naszego województwa.

Spotkanie zakończyło się pysznym poczęstunkiem.

Opłatek sportowców
Na zdjęciu delegacja naszej szkoły w towarzystwie Marszałka Cezarego Przybylskiego i Wicemarszałka Jerzego Michalaka oraz Prezesa Regionalnej Rady Olimpijskiej Mieczysława Łopatki i Członka Zarządu Rady Mariusza Jędry