Kolejny raz niesiemy pomoc

Kiedy pomagamy innym pomagamy sobie,
ponieważ wszelkie dobro, które dajemy,
zatacza koło i wraca do nas

– Flora Edwards

12 stycznia  po raz kolejny odwiedziliśmy TOZ Jawor!  Zrobiło się zimno, a z prognoz wynika, że to dopiero początek mało sprzyjającej aury. Chłody odczuwają podopieczni Przytuliska w Jaworze. Bez większego trudu może pomóc każdy z nas.  Psiaki mieszkają w długich klatkach, które są podzielone na boksy. W każdym boksie jest jedna, dwie budy. Wszystkie zajęte. Aby czworonożni przyjaciele nie marzły, budy wyściełane są wewnątrz słomą, a u wejścia wiszą banery,  które chronią od wiatru.

Uczeń klasy 3 A Piotr Burdzy w ramach Szkolnego Klubu Wolontariatu wraz z wychowawcą Małgorzata Światłoń-Szydełko dowieźli podopiecznym przytuliska potrzebne na zimę kołdry, koce, oraz słomę.

 

M. Światłoń-Szydełko 
Szkolny Klub Wolontariatu